امروز سه شنبه ,۱ مهر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۳ دی ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۵
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۲۹۰۶
گزارشگر : ۷۸
مدیرکل کمیته امداد تأکید کرد:

استفاده مددجویان از سامانه اینترنتی برای ثبت درخواست‌ها و دریافت خدمت

(دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸) ۱۳:۰۵

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی به استفاده مددجویان از سامانه اینترنتی در ثبت درخواست‌ها تأکید کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید الهی راد با اشاره به اینکه هم‌اکنون زمینه انجام ثبت درخواست‌های مددجویان این نهاد از طریق سایت e.emdad.ir فراهم‌ است، افزود: این اقدام در جهت تسهیل و تسریع رسیدگی به امور خانوارهای تحت حمایت در حال اجرا است.
وی با تأکید بر اینکه ثبت اینترنتی درخواست خدمات در راستای تحقق اهداف دولت الکترونیک است، ادامه داد: در حال حاضر 26 خدمت از خدمات قابل ثبت توسط مددجویان، بر روی درگاه درخواست دهی اینترنتی قابل‌ استفاده است.
وی به نحوه استفاده از این سامانه اشاره کرد و ادامه داد: مددجویان می‌توانند از طریق رایانه شخصی، گوشی همراه و یا دفاتر خدمات اینترنتی با مراجعه به این سایت با واردکردن کد ملی و شماره شناسنامه درخواست‌های خود را ثبت و از طریق این سایت ارسال کنند.
وی افزود: مددجویان می‌توانند برای ثبت درخواست خدمات مسکن، انشعابات، خدمات درمانی و بیمه‌ای، وام‌های قرض‌الحسنه، کمک‌هزینه‌های معیشتی، خدمات مشاوره و اشتغال و غیره به درگاه ثبت درخواست‌های اینترنتی مراجعه کنند.
الهی راد گفت: این سامانه هوشمند بوده و بر اساس ارزیابی مستقیم بر روی مددجو خدمات فعال و قابل انتخاب بوده و خدماتی که هر مددجو شرایط درخواست آن را نداشته باشد، غیرفعال نمایش داده می‌شود.
وی افزود: پس از ثبت درخواست‌های مددجویان، کارشناسان کمیته امداد آن را برای پیگیری به واحد و مسئول مربوط و مددکار آن خانوار ارجاع می‌دهند تا در کمترین زمان ممکن به آن رسیدگی شود.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید