امروز سه شنبه ,۱ مهر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۳ دی ۱۳۹۸ / ۱۰:۲۳
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۲۹۰۱
گزارشگر : ۸۰
رئیس کمیته امداد آبگرم خبرداد؛

جمع آوری 57 میلیون تومان زکات در چهار روستا

(دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸) ۱۰:۲۳

رئیس کمیته امداد آبگرم گفت: با برگزاری برنامه شب نشینی زکات در چهار روستا، 57 میلیون و 107 هزار تومان زکات جمع آوری شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ همت امانی بیان کرد: زکات دستور الهی است و تلاش می کنیم تا این دستور الهی را در میان کشاورزان تبیین کنیم تا همه آحاد جامعه از برکات این اقدام بهره مند شوند.

وی ادامه داد: یکی از برنامه هایی که برای تبلیغ چهره به چهره در امر زکات اجرا می شود، نشست های شب نشینی زکات است که معمولا در منزل یکی از افرادی که در پرداخت زکات پیشگام است، برگزار می شود.

رئیس کمیته امداد آبگرم اضافه کرد: با پیگیر های انجام شده در روستای کلنجین 22 میلیون و 100 هزار تومان زکات جمع آوری شد که همگی زکات دهندگان این مبلغ را به محرومان اختصاص دادند.

وی افزود: در روستاهای آسیان و  سبزک نیز به ترتیب 9 میلیون و 650 هزار و 9 میلیون و 885 هزار تومان زکات پرداخت کردند که پرداخت کنندگان، این مبالغ را هم برای محرمان اختصاص دادند.

وی اعلام کرد: در روستای چاه برف نیز از  14 میلیون و 972 هزار تومان زکات جمع آوری شده براساس نیت زکات دهندگان 500 هزار تومان برای پروژ های های عمرانی عام المنفعه و مابقی برای محرومان پرداخت شد.

امانی خاطرنشان کرد: در مجموع چهار روستا 57 میلیون و 107 هزار تومان زکات جمع آوری شد که اغلب زکات دهندگان این زکات را به نیت کمک به محرومان اهداء کردند و البته در همه این روستاها زکات جمع آوری شده توسط خود زکات دهندگان به محرومان داده شد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید