امروز پنج شنبه ,۳ بهمن ۱۳۹۸
دوشنبه / ۲۳ دی ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۲
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۲۹۰۰
گزارشگر : ۸۵

مشارکت یک نیکوکار در ازدواج نیازمندان

(دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸) ۰۹:۲۲

رئیس اداره حمایت های اجتماعی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: با مشارکت یک خیر زمینه تشکیل زندگی تعدادی از زوج‌های سادات تحت حمایت فراهم شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد بلوچی عنوان کرد: تلاش می کنیم از ظرفیت های مختلف درون و برون سازمانی برای خدمت به نیازمندان استفاده کنیم از این رو دست نیکوکاران را برای خدمت به نیازمندان می فشاریم.
وی با بیان اینکه کمک این نهاد به نوعروسان باتوجه به میزان مشارکت نیکوکاران و منابع داخلی کمیته امداد از 3 تا 6 میلیون تومان متغیر است، ادامه داد: میزان کمک های این نهاد با نیاز محرومان فاصله زیادی دارد و تلاش می کنیم این فاصله را با مشارکت مردم نیکوکار کاهش دهیم.
بلوچی از عموم مردم مومن و نیکوکار استان خواست تا کمک های خود را برای تهیه جهیزیه دختران نیازمند با مشارکت در طرح کوثر کمیته امداد به این عزیزان اهداء کنند تا بتوانیم زمینه آغاز زندگی شایسته ای را برای آنان فراهم کنیم.
رئیس اداره حمایت های اجتماعی کمیته امداد خراسان رضوی درهمین خصوص از مشارکت 100میلیون تومان کمک یک خیر نیکوکار خبر داد و افزود: این اهدای کمک نیکوکار منجر به آغاز زندگی مشترک 20 نوعروس نیازمند تحت حمایت کمیته امداد در شهرستانهای  بردسکن، تربت جام، جغتای، خواف، سبزوار، سرخس، نیشابور، زاوه و ادارات یک و 4 مشهد مقدس شد.
وی ادامه داد: مطابق با نیت این نیکوکار، اعتبار یاد شده بین نوعروسان سادات، جهت تهیه جهیزیه توزیع شد.
بلوچی با اشاره به اینکه با توجه به شرایط اقتصادی کشور و نقش موثر خیران و نیکوکاران در امر ازدواج زوج های نیازمند اظهار کرد: طرح کوثر یکی از طرح های حمایتی کمیته امداد است که خیران می توانند با استفاده از این طرح باشماره  گیری شماره #051*8877* در تامین جهیزیه نوعروسان نیازمند مشارکت داشته باشند. 

انتهای پیام

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید