امروز جمعه ,۲۴ اَمرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۳ دی ۱۳۹۸ / ۰۹:۴۵
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۲۸۹۵
گزارشگر : ۹۶

بازسازی و نوسازی مسکن 1771 خانوار مددجوی همدانی

(دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸) ۰۹:۴۵

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان همدان گفت: 476 منزل مسکونی در مناطق محروم و 1295 منزل در مناطق غیر محروم استان در 9 ماهه سال جاری تعمیر و بازسازی‌شده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمود فیضی، مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان همدان ارائه خدمات مسکن را امری جدی و اساسی در کمیته امداد عنوان کرد و گفت: این نهاد سعی دارد از تمام ظرفیت‌ها برای رفع این نیاز مددجویان استفاده کند.
فیضی در ادامه گفت: 476 منزل مسکونی در مناطق محروم و 1295 منزل در مناطق غیر محروم استان در 9 ماهه سال جاری تعمیر و بازسازی‌شده‌اند.
وی با اشاره به اینکه مسکن مکملی مهم در توانمندسازی اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی خانوارهای تحت حمایت است، گفت: برای تعمیر و نوسازی 1771 منزل مسکونی در سطح استان هشت میلیارد و 350 میلیون تومان هزینه پرداخت‌شده است.
مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان همدان تأکید کرد: اعتبار موردنیاز برای ارائه خدمات فوق از محل صدقات مردم شریف استان، کمک خیران، زکات جمع‌آوری‌شده از روستاها، تسهیلات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت، کمک‌های دولت و مشارکت محدود مددجویان پرداخت‌شده است.
وی همچنین گفت: از ابتدای سال جاری 86 مورد سرویس بهداشتی نیز با پرداخت 156 میلیون تومان نیز ساخته و بهسازی شده است.
فیضی همچنین ضمن قدردانی از مشارکت دستگاه‌های مرتبط و خیران در ساخت و بهسازی مسکن محرومان، این خدمات را ازجمله اقدامات ماندگار برای محرومان دانست و افزود: پرداخت اجاره‌بها و وام ودیعه مسکن به مستأجران نیز از دیگر خدمات این نهاد برای کمک به تأمین آرامش مددجویان است.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید