امروز جمعه ,۴ مهر ۱۳۹۹
سه شنبه / ۳ دی ۱۳۹۸ / ۱۳:۲۳
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۲۵۷۳
گزارشگر : ۹۶
در 9 ماهه سال 98؛

غربالگری حدود 26 هزار مددجوی همدانی

(سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۸) ۱۳:۲۳

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه 25 هزار و 702 مددجوی تحت حمایت از ابتدای سال جاری غربالگری و بیماریابی شده‌اند گفت: غربالگری درزمینهٔ سلامت زنان، کانسر برست، سرویکس زنانه، کولورکتال، غربالگری پروستات، بینایی‌سنجی، دیابت و فشارخون و قلب عروق بوده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی بحیرایی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان گفت: 25 هزار و 702 مددجوی تحت حمایت از ابتدای سال جاری غربالگری و بیماریابی شده‌اند.
وی در ادامه بابیان اینکه غربالگری درزمینهٔ سلامت زنان، کانسر برست، سرویکس زنانه، کولورکتال، غربالگری پروستات، بینایی‌سنجی، دیابت و فشارخون و قلب عروق بوده است، ادامه داد: برای درمان بیماران هماهنگی‌های لازم با پزشک خانواده انجام‌شده است و در موارد لزوم به متخصص ارجاع داده‌شده‌اند.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان ادامه داد: درزمینهٔ خدمات فرانشیز و خدمات ویژه درمان نیز فعالیت‌هایی مانند مساعدت برای هزینه خدمات بستری مددجویان، هزینه خدمات اورژانس، فرانشیز ویزیت پزشکان متخصص و فوق تخصص، هزینه دارو، خدمات پاراکلینیک و مساعدت برای لوازم مصرفی سالمندان و سایر بیماران نیازمند ارائه‌شده است.
وی با اشاره به این موضوع که 9384 مددجو امسال با هزینه‌های کمیته امداد درمان شده‌اند، گفت: یک میلیارد و 627 میلیون تومان نیز برای خدمات فرانشیز و خدمات ویژه درمان برای مددجویان تحت حمایت در 9 ماهه سال جاری پرداخت‌شده است.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید