امروز جمعه ,۴ مهر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲ دی ۱۳۹۸ / ۱۳:۲۸
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۲۵۴۳
گزارشگر : ۹۶

مددجویان همدانی به اردوی زیارتی مشهد مقدس اعزام شدند

(دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۸) ۱۳:۲۸

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان گفت: 640 نفر از دانش آموزان، دانشجویان و مادران و دختران تحت حمایت در قالب اردوی زیارتی با کمک مردم نیکوکار به مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی جعفری، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان گفت: در راستای سیاست‌های کمیته امداد 640 نفر از دانش آموزان، دانشجویان و مادران و دختران تحت حمایت در قالب اردوی زیارتی در 9 ماهه سال جاری با کمک مردم خیر به مشهد مقدس اعزام شدند.
وی افزود: در جهت ایجاد روحیه امید و نشاط در بحث تقویت نظام اخلاقی و اجتماعی و فرهنگی خانواده‌های تحت حمایت اردوی زیارتی به مشهد مقدس برنامه‌ریزی‌شده است.
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان ادامه داد: این دسته از مددجویان با 16 دستگاه اتوبوس به همراه مربی و مسئول اردو به اردوگاه ثامن‌الائمه (ع) مشهد مقدس اعزام شدند.
جعفری یادآور شد: با توجه به اهداف پیش‌بینی‌شده در برنامه‌های اردویی کمیته امداد از طریق مراکز اردوگاهی، مددجویان اعزامی ضمن بهره‌مندی از زیارت حرم بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) در کلاس‌های آموزشی متعدد نیز شرکت خواهند کرد.
وی اعلام کرد: این اردوها در طول سال برای گروه‌های مختلف تحت حمایت این نهاد پیش‌بینی‌شده که در قالب اردوهای دانش‌آموزی، دانشجویی، مادران و دختران، سالمندان و غیره برگزار می‌شود.
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان گفت: این افراد طی یک هفته به مشهد مقدس اعزام و علاوه بر آشنایی با آداب زیارت در کلاس‌های آموزشی در زمینه‌های احکام، سبک زندگی اسلامی، عقل معاش و غیره شرکت می‌کنند.
مهدی جعفری افزود: از ابتدای سال جاری تا 9 ماهه نخست سال 640 مددجو تحت حمایت به اردوهای زیارتی و آموزشی، مشهد مقدس اعزام‌شده‌اند که در این زمینه برای هر نفر 480 هزار تومان پرداخت‌شده است.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید