امروز دوشنبه ,۳۰ دی ۱۳۹۸
شنبه / ۲۳ آذر ۱۳۹۸ / ۱۳:۲۵
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۲۳۹۷
گزارشگر : ۸۰

تحویل یک واحد مسکونی به مددجوی تحت حمایت

(شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸) ۱۳:۲۵

یک واحد مسکونی احداثی از سوی کمیته امداد امام (ره) بوئین زهرا تحویل مددجوی زن سرپرست خانوار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ فرماندار شهرستان بوئین زهرا در مراسم تحویل این واحد مسکونی بیان کرد: تأسیس کمیته امداد امام (ره) گامی است که اگرچه در روزهای اولیه انقلاب برای ما روشن نبود ولی هرچه می گذرد بیشتر به اهمیت و ضرورت این اقدام بنیانگذار جمهوری اسلامی پی می بریم.

علی رحمانی ادامه داد: امروز خدمات این نهاد در اقصی نقاط استان و حتی دورترین مناطق وجود دارد تا چهره محرومیت و فقر از جامعه رخت بربندد.

در ادامه رئیس کمیته امداد بوئین زهرا عنوان کرد: یکی از خدمات کمیته امداد امام (ره) تأمین مسکن نیازمندان است چراکه هزینه های مترتب در حوزه مسکن، بخش قابل توجهی از هزینه های زندگی مددجویان را در بر دارد.

علی قهرمانی خاطرنشان کرد: تأمین مسکن نیازمندان تابع شرایطی است به عنوان مثال در تأمین مسکنی که امروز افتتاح شد، به این مددجوی زن سرپرست خانوار 30 میلیون کمک بلاعوض امداد، 9 میلیون از محل زکات، 15 میلیون وام و مابقی هزینه از محل کمک خیران تأمین شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به تفاهم نامه امضاء شده میان آقای بختیاری رئیس کمیته امداد و استاندار قزوین تا سال 99 مددجوی سه نفر و بالاتر فاقد مسکن در استان نخواهیم داشت که به تبع این تفاهم نامه مددجویان شهرستان بوئین زهرا نیز بهره مند خواهند شد.

رئیس کمیته امداد بوئین زهرا گفت: در کنار حل مشکل مسکن، رفع مشکل درمان و همچنین کمک به توانمندسازی و اشتغال زایی مددجویان گام های دیگری است که برای ارتقای زندگی مددجویان برداشته می شود.

وی یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می توانند کمک های خود در زمینه کمک به تدمین مسکن و یا سایر کمک های خود را از طریق کد دستوری # 0286*8877* به نیازمندان تاکستان اهداء کنند.

در ادامه این مراسم با کمک خیران و نیکوکاران حاضر به مبلغ 10 میلیون تومان خرید یک دستگاه یخچال و پرداخت بدهی این مددجو برای ساخت این واحد مسکونیف مورد مساعدت قرار گرفت.

انتهای پیام

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید