امروز شنبه ,۲۹ شهریور ۱۳۹۹
شنبه / ۲۳ آذر ۱۳۹۸ / ۱۱:۲۸
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۲۳۸۷
گزارشگر : ۸۴
یلدا کریمانه

نیکوکاران سمنانی شادی شب یلدا را با نیازمندان تقسیم می کنند

(شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸) ۱۱:۲۸

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان گفت:با کمک خیران و نیکوکاران، بسته‌های شب یلدا برای پر کردن سفره نیازمندان تهیه و بین خانوارهای تحت حمایت با اولویت ایتام، زنان بی‌سرپرست و بد سرپرست توزیع می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،محسن مسعودیان راد،مدیرکل کمیته امداداستان  سمنان برنامه‌های این نهاد برای تهیه سبد غذایی شب یلدای نیازمندان گفت: باوجود مشکلات اقتصادی در کشور بسیاری از مردم با کمک به همنوعان و ترویج فرهنگ نوع‌دوستی در تلاش هستند تا گره‌گشای برخی مشکلات محرومان باشند.
 
 وی بابیان اینکه کمک‌های خیران و نیکوکاران می‌تواند در قالب اهداء میوه، شیرینی، آجیل باشد افزود: مردم نیکوکار سمنان  می‌توانند کمک‌های نقدی خود را هم به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان و هم به مراکز نیکوکاری اهداء کنند.
 
مدیر کل کمیته امداد استان سمنان گفت:مردم استان سمنان می‌توانند وجوه نقدی خود را با شماره‌گیری سامانه آنی پرداخت#۰۲۳*۸۸۷۷*، شماره‌حساب ۰۱۰۲۳۱۸۴۶۳۰۰۹ و یا شماره کارت ۶۹۸۴-۹۰۱۷-۶۹۱۹-۶۰۳۷ نزد بانک صادرات پرداخت کنند .

محسن مسعودیان راد به پویش ثبت نام ۱۴۰۰۰ حامی اشاره کرد و گفت:۳۵۰۰ کودک و نوجوان نیازمند در استان سمنان شناسایی و تحت حمایت قرار گرفته اند که نیاز به کمک مالی دارند.

وی خاطرنشان کرد:با ثبت نام و پرداخت ماهانه مبلغ ۵ هزار تومان و یا هر مبلغ دلخواه دیگر می‌توانید در این پویش شرکت نمایید و ارسال عدد ۱۴ به سامانه پیامکی، ۳۰۰۰ ۳۳۳۳ ۲۳

پایگاه اینترنتی،www.ekram.emdad.ir
و مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد ا ز  روش های ثبت نام است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید