امروز دوشنبه ,۳۰ دی ۱۳۹۸
شنبه / ۲۳ آذر ۱۳۹۸ / ۱۱:۱۹
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۲۳۸۵
گزارشگر : ۹۵

300 فرزند یتیم و محسنین سن تکلیف خود را جشن گرفتند

(شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸) ۱۱:۱۹

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری مراسم جشن تکلیف دختران مددجو با مشارکت موسسه خیریه حضرت رقیه(س) و مراکز نیکوکاری شهرستان کرمانشاه، گفت: در این مراسم 300 فرزند یتیم و محسنین تحت حمایت این نهاد سن تکلیف خود را جشن گرفتند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا نصوری، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: هرساله این نهاد با مشارکت خیران و موسسات خیریه سن تکلیف دختران تحت حمایت را جشن می گیرد.

نصوری با اشاره به اینکه روز گذشته نیز 300 فرزند دختر خانوارهای یتیم و محسنین رسیدن به سن تکلیف خود را جشن گرفتند، بیان کرد: این جشن با مشارکت موسسه خیریه حضرت رقیه(س) و مراکز نیکوکاری شهرستان کرمانشاه برگزار شده است.

وی ادامه داد: در این مراسم معنوی 300 بسته ویژه نماز شامل چادر، سجاده، مقنعه، کتابچه های آموزشی، کتب قصه و.. به دختران مکلف شده به ارزش 70 میلیون تومان اهدا شد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه ورود به سن تکلیف یک رویداد زیبا و متعالی است، تصریح کرد: هدف از برگزاری مراسم جشن تکلیف و جشن عبادت، اشاعه ترویج فرهنگ دینی، قرآنی، توسعه عفاف و حجاب در میان جامعه تحت حمایت است.

شایسته ذکر است، در مرداد ماه سال گذشته نیز به همت تشکل های بانوان نیکوکار و موسسه خیریه حضرت رقیه (س)  سن تکلیف 300 دختر مددجو در استان جشن گرفته شد.

انتهای پیام/
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید