امروز دوشنبه ,۳۰ دی ۱۳۹۸
شنبه / ۲۳ آذر ۱۳۹۸ / ۱۰:۴۱
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۲۳۸۳
گزارشگر : ۹۸

تلاش برای جذب ۲۳ هزار حامی در البرز

(شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸) ۱۰:۴۱

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام (ره) استان البرز گفت: تمامی دفاتر و مراکز نیکوکاری این نهاد با استفاده از ظرفیت‌های مردمی خیر و احسان و عزمی جهادی برای جذب ۲۳ هزار حامی ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد در البرز بسیج شده‌اند.

 
 
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا لشینی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام (ره) استان البرز با اشاره به همکاری حدود ۲۶ هزار حامی البرزی با این نهاد گفت: امیدواریم با تلاش جهادی و شبکه‌سازی منسجم صورت گرفته در دفاتر امداد و مراکز نیکوکاری با جذب ۲۳ هزار حامی جدید طی سه‌ماهه پایان سال ۹۸ تعداد حامیان البرزی که حمایت از بر عهده‌دارند به مرز ۵۰ هزار نفر برسد.
وی بابیان اینکه در طرح اکرام ایتام و محسنین حامیان با شماره کارت‌بانکی و شناسه اختصاصی وجوه اهدایی خود را به‌صورت مستقیم به‌حساب فرزندان معنوی خود واریز می‌کنند افزود: در این طرح حامیان می‌توانند با واریز ماهانه حداقل ده هزار تومان حامی یک یا چند یتیم و فرزند محسنین بشوند.
 لشینی با تأکید بر اینکه هم‌اکنون عمده نیاز فرزندان محسنین را مسکن، جهیزیه و امور تحصیلی تشکیل می‌دهد گفت: ایتام و فرزندان محسنین در اثر حمایت‌های حامیان نیکوکار توانسته‌اند به مدارج مهم علمی، ورزشی، فرهنگی و هنری دست پیدا کنند و بحمدالله نمونه‌های متعددی از این عزیزان در زمینه‌های رتبه‌های برتر کنکور سراسری، قهرمانی رشته‌های ورزشی کاراته، ژیمناستیک، فوتبال آمریکایی، کارگردانی تلویزیون، شعر، تألیف کتاب و رمّان نویسی و حفظ قرآن به موفقیت رسیده‌اند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام (ره) استان البرز یادآور شد: استمرار توفیقات این نهاد در به ثمر رساندن برنامه‌های فقرزدایی درگرو همیاری و مشارکت مردم نیکوکار است.
 
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید