امروز چهارشنبه ,۱۵ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۲۳ آذر ۱۳۹۸ / ۱۰:۳۲
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۲۳۸۲
گزارشگر : ۹۰
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی خبرداد

بهره مندی 2631 مددجو از مهارت‌های فنی و حرفه‌ای

(شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸) ۱۰:۳۲

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی گفت: طی سال جاری تا کنون 2631 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای بهره مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، مجید مشهدی ، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی با اشاره به اهمیت مهارت‌آموزی در توانمندسازی مددجویان تحت حمایت و ایجاد اشتغال پایدار گفت: تمرکز بر استعداد یابی و کسب مهارت از برنامه‌های کمیته امداد در مسیر توانمندسازی مددجویان تحت حمایت است.

وی افزود: طی سال جاری تا کنون 2631 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای بهره مند شدند.

وی با بیان اینکه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در سه سطح مقدماتی با هدف ترویج و توسعه فرهنگ کار و تلاش و مهارت آموزی ، پایدار سازی و توسعه اشتغال و مهارت آموزی با هدف کسب مهارت‌های فنی و ایجاد فرصت شغلی انجام می شود ، تصریح کرد: در چهار ماهه سال جاری 714 نفر از مددجویان از آموزش‌ها در سطح مقدماتی ، 1467 مددجودر سطح پایدار سازی و توسعه اشتغال و 450 مددجو در سطح مهارت آموزی بهره مند شدند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان در پایان با اشاره به اینکه مهارت آموزی مددجویان از برنامه‌های کمیته امداد است که با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ ای با جدیت پیگیری می شود ، افزود: مددجویان پس از گذراندن دوره های آموزشی می توانند از تسهیلات اشتغال کمیته امداد برای ایجاد کسب و کار مناسب و رسیدن به استقلال مالی استفاده کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید