امروز شنبه ,۲۹ شهریور ۱۳۹۹
شنبه / ۲۳ آذر ۱۳۹۸ / ۱۰:۲۱
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۷۲۳۸۱
گزارشگر : ۱۰۲

ایجاد 2300 طرح خوداشتغالی برای مددجویان کمیته امداد لرستان

(شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸) ۱۰:۲۱

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد لرستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون دو هزار و 301 طرح اشتغالزا برای مددجویان تحت حمایت ایجاد شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، امین اله کردعلیوند معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد لرستان از اجرای دو هزار و 301 طرح خوداشتغالی توسط این نهاد خبر داد و افزود: هزینه اجرای این طرح‌ها بالغ 58 میلیارد تومان است که از محل اعتبارات اشتغال کمیته امداد و تسهیلات تبصره 16 بانکی تأمین‌شده است.

وی به نحوه‌ی ارائه تسهیلات به متقاضیان اشاره کرد و افزود: این طرح‌ها بر اساس شرایط محیطی متقاضیان، علاقه‌مندی، استعداد و تخصص فنی با اولویت خانوارهای تحت حمایت و فرزندان مددجو اجرا می‌شود.

معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد با اعلام اینکه سیاست اشتغال این نهاد حمایت از مشاغل خرد و زودبازده است افزود: اشتغال اجراشده درزمینه کشاورزی، صنایع‌دستی، خدماتی، دامپروری بوده است.

وی بابیان اینکه اجرای طرح‌های خوداشتغالی و پرداخت تسهیلات صرفاً درزمینهٔ کسب‌وکار برای افراد آموزش‌دیده اجرا می‌شود افزود: حمایت‌های فنی، مشاوره و نظارت ناظران فنی اشتغال بعد از اجرای طرح به مدت پنج سال ادامه دارد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید