امروز شنبه ,۲۹ شهریور ۱۳۹۹
شنبه / ۲۳ آذر ۱۳۹۸ / ۱۲:۳۴
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۷۲۳۸۰
گزارشگر : ۸۲
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان اعلام کرد؛

پرداخت بیش از 29 میلیارد تومان تسهیلات توسط صندوق امداد ولایت کرمان

(شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸) ۱۲:۳۴

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از پرداخت 29 میلیارد و 363 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه توسط صندوق امداد ولایت کرمان در هشت‌ماهه امسال خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، یحیی صادقی بابیان اینکه صندوق امداد ولایت کمیته امداد نمونه بارز بانکداری اسلامی است افزود: ایجاد صندوق ضمانت آسان برای مددجویان کمیته امداد یکی از اقدامات مهم این صندوق است که در نظام اقتصادی کشور و توانمندسازی اقتصادی محرومان تأثیر بسیاری دارد.

وی ادامه داد: خدمت‌رسانی بی‌منت و آسان به مددجویان ضمن حفظ شان و شخصیت آن‌ها یکی از اهداف اصلی این نهاد نیز است که در کنار آن پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه، خارج از ضوابط پیچیده بانکی توسط صندوق امداد ولایت در دستور کار قرار دارد.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از پرداخت ۴۹۹۰ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به مبلغ 29 میلیارد و 363 میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت استان در هشت‌ماهه امسال خبر داد و افزود: این تسهیلات در سرفصل اشتغال و خودکفایی، حمایتی و مسکن به مددجویان تحت حمایت پرداخت‌شده است.

وی افزود: وام‌های اشتغال‌زایی و توانمندسازی مددجویان تا سقف ۵۰ میلیون تومان با دوره تنفس ۶ ماه تا یک سال، وام تعمیر و ساخت مسکن شهری و روستایی تا سقف ۳۵ میلیون تومان، وام ودیعه مسکن برای نیازمندان و مددجویان تا سقف ۲۰ میلیون تومان و هم‌چنین وام کارگشایی تا سقف ۵ میلیون تومان با ضمانت آسان به متقاضیان پرداخت می‌شود که اقساط تسهیلات نیز به صورت بلند مدت است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید