امروز جمعه ,۴ بهمن ۱۳۹۸
شنبه / ۲۳ آذر ۱۳۹۸ / ۱۰:۱۵
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۲۳۷۸
گزارشگر : ۷۷
مدیرکل کمیته امداد اصفهان خبر داد؛

ایجاد 3296 فرصت شغلی برای مددجویان اصفهانی

(شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸) ۱۰:۱۵

کمیته امداد اصفهان با پرداخت تسهیلات اشتغال و ارائه خدمات کاریابی 3296 فرصت شغلی برای مددجویان اصفهانی فراهم کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا متین پور، مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان، گفت: فرصت‌های شغلی ایجادشده در این نهاد حاصل پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی و همچنین رایزنی با کارفرمایان و صاحبان کسب‌وکارها به‌منظور استخدام مددجویان است.

وی خاطرنشان ساخت: در هشت‌ماهه امسال 3296 فرصت شغلی برای مددجویان در سراسر استان فراهم‌شده است.

متین پور سهم کاریابی در تحقق این میزان فرصت شغلی را 322 مورد عنوان کرد و افزود: 2974 فرصت شغلی نیز با پرداخت بیش از 93 میلیارد و 367 میلیون تومان تسهیلات از محل منابع کمیته امداد، اعتبارات بانکی و همچنین اعتبارات اشتغال پایدار روستایی، ایجادشده است.
متین پور با یادآوری اینکه این نهاد ایجاد کننده و تثبیت‌کننده فقر نیست، تأکید کرد: ایجاد اشتغال و توانمندی جامعه نیازمندان تحت حمایت از برنامه‌های محوری کمیته امداد استان اصفهان است و مددجویان به فراخور شرایط و محیط زندگی‌شان به سمت اشتغال و خودکفایی هدایت می‌شوند.

وی با دعوت از کارفرمایان، کارآفرینان، صاحبان ایده‌ها و صنایع کاربردی برای همکاری با کمیته امداد اصفهان در زمینه اشتغال مددجویان، گفت:  خیر ماندگار و باقیات‌صالحات فقط محدود به ساخت مدرسه، درمانگاه و مسجد نیست بلکه در جامعه امروزی کمک به اشتغال و توانمندی هر مددجو نیز از خیرهای کثیر و ماندگار است.
انتهای پیام/

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید