امروز شنبه ,۲۹ شهریور ۱۳۹۹
شنبه / ۲۳ آذر ۱۳۹۸ / ۰۹:۱۵
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۲۳۷۵
گزارشگر : ۷۶
شریف تشریح کرد؛

همایش گام دوم انقلاب ویژه فرزندان مددجوی کمیته امداد آذربایجان شرقی برگزار شد

(شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸) ۰۹:۱۵

همایش گام دوم انقلاب ویژه فرزندان خانواده های تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان شرقی با حضور اساتید مجرب برگزار و الزامات تاثیرگذاری جوانان در مسایل کشور تبیین شد.

به گزارش سایت خبری امداد، بهروز شریف در همایش گام دوم انقلاب ویژه فرزندان مددجو گفت: جوانان و نوجوانان نقش محوری در تحولات آینده کشور دارند و کمیته امداد با برنامه های فرهنگی سعی در ارتقای شاخص های فرهنگی فرزندان تحت حمایت دارد.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی ادامه داد: اردوهای زیارتی و سیاحتی کمیته امداد در کنار برنامه های آموزشی با هدف تقویت و ارتقای باورهای دینی مددجویان برگزار می شود تا در رشد معنوی و بالندگی خانواده ها موثر واقع شود.

وی خاطر نشان کرد: بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت با شرکت در کلاس های آموزشی کانون ها و مهارت آموزی وارد بازار کار شده اند.

شریف بیان داشت: کلاس های آموزشی شامل قرآن،کامپیوتر، کلاس های تقویتی درسی و کنکور و... در کانون های این نهاد برگزار می شود و فرزندان خانواده های تحت حمایت از آن بهره مند می شوند.

وی به برنامه مهم فرهنگی کمیته امداد استان اشاره کرده و افزود: 5000 مددجوی تحت حمایت این نهاد روز دوشنبه 25 آذر به سفر زیارتی مشهد مقدس اعزام می شوند که بزرگترین کاروان زیارتی کل کشور محسوب می شود.

شایان ذکر است همایش گام دوم انقلاب ویژه فرزندان خانواده های تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان شرقی با حضور اساتید مجرب در محل اداره کل امداد استان برگزار و الزامات تاثیرگذاری جوانان در مسایل کشور تبیین شد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید