امروز شنبه ,۲۵ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۲۳ آذر ۱۳۹۸ / ۰۸:۲۹
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۲۳۷۱
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان خبر داد؛

ارائه 1165 مورد خدمات مسکن به مددجویان زنجانی

(شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸) ۰۸:۲۹

بیش از 7 میلیارد و 814 میلیون تومان به‌منظور تأمین مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در قالب خرید، احداث، بهسازی و تعمیرات کلی و جزئی از ابتدای امسال تاکنون هزینه شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه خدمات مسکن ارائه‌شده به خانوارهای تحت حمایت این نهاد با رویکرد توانمندسازی جامعه هدف انجام می‌شود، گفت: خدمات کمیته امداد در بخش مسکن مددجویان تحت حمایت این نهاد به‌منظور اثربخش شدن سایر خدمات و بر اساس نیازسنجی انجام‌شده به جامعه هدف ارائه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه خدمات مسکن کمیته امداد به مددجویان تحت حمایت این نهاد در بخش‌های مختلف بر اساس اولویت‌ به آن‌ها ارائه می‌شود، افزود: خدمات مسکن کمیته امداد در قالب تعمیرات جزئی و کلی، اخذ انشعاب آب، برق، گاز و همچنین بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن روستایی به مددجویان تحت حمایت این نهاد ارائه می‌شود.

صفری در ادامه از ارائه هزار و 165 مورد خدمات در بخش مسکن به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و گفت: از مجموع خدمات مسکن ارائه‌شده به جامعه هدف کمیته امداد استان زنجان 128 مورد مسکن برای خانوارهای مددجویی تحت حمایت این نهاد در قالب ساخت، خرید، بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن مددجویی و تکمیل مساکن نیمه‌تمام سال گذشته تأمین‌شده است که 52 فقره از ساختمان‌های احداثی در مناطق محروم و کم برخوردار انجام‌شده است.

وی بابیان اینکه 917 مورد نیز خدمات در قالب تعمیرات کلی و جزئی مسکن صورت گرفته است افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون 120 مورد سرویس بهداشتی و حمام به مددجویان تحت حمایت این نهاد احداث و تحویل شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان ضمن بیان سیاست‌های کمیته امداد در خصوص تأمین مسکن مددجویان در سال جاری، مسکن را ضروری‌ترین و گران‌ترین خدمت موردنیاز خانواده‌های تحت حمایت این نهاد دانست و اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و انعقاد تفاهم‌نامه با سازمان بسیج سازندگی و سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان و مشارکت خیران طی سه سال آینده نیاز مسکن مددجویان فاقد مسکن را مرتفع نموده و زمینه خانه‌دار شدن آنان را فراهم آوریم.

صفری بابیان اینکه کمک‌های خیران در حوزه مسکن تأثیر بالایی در توانمندسازی گروه‌های مختلف مددجویی تحت حمایت این نهاد دارد، ادامه داد: خیران زنجانی می‌توانند با شماره‌گیری #024*8877* زمینه خانه‌دار شدن مددجویان فاقد مسکن یا دارای مسکن نامناسب را فراهم کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید