امروز سه شنبه ,۷ بهمن ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۲ آذر ۱۳۹۸ / ۱۳:۴۷
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۲۱۸۹
گزارشگر : ۸۹
مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری مطرح کرد:

پرداخت یک میلیارد و 800 میلیون تومان تسهیلات مسکن به مددجویان استان

(سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸) ۱۳:۴۷

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: در 8 ماهه نخست امسال یک میلیارد و 804 میلیون و 500 هزار تومان تسهیلات احداث مسکن از محل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان به مددجویان این نهاد پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی ملک پور بابیان اینکه تمامی تسهیلاتی که از محل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به مددجویان پرداخت می‌شود بدون بهره است بیان کرد: یک میلیارد و 804 میلیون و 500 هزار تومان تسهیلات احداث مسکن به 197 مددجوی کمیته امداد استان پرداخت شده است.

وی افزود: همچنین 48 مددجوی این نهاد نیز 489 میلیون تومان تسهیلات حمایتی ودیعه مسکن دریافت کرده‌اند.

مدیرکل کمیته امداد استان بابیان اینکه ایجاد زمینه اشتغال و خودکفایی مددجویان از رویکردهای این نهاد است ادامه داد: 3 میلیارد و 825 میلیون تومان تسهیلات اشتغال و خودکفایی به 267 مددجو پرداخت‌شده است.

ملک پور با اشاره به اینکه هدف از پرداخت تسهیلات توانمندسازی و رفع نیاز متقاضیان گفت: 2431 مددجو نیز 9 میلیارد و 210 میلیون تومان تسهیلات حمایتی دریافت کرده‌اند.

وی با اشاره به حمایت خیران و نیکوکاران از صندوق امداد ولایت خاطرنشان کرد: 206 میلیون تومان تسهیلات از محل سپرده‌های خیران به 42 نیازمند پرداخت‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان اضافه کرد: خیران و نیکوکاران می‌توانند در راستای ایجاد زمینه اعطای وام به نیازمندان به شعب صندوق امداد ولایت در ادارات کمیته امداد در سطح استان و یا به سایت صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت مراجعه کنند.

انتهای پیام  

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید