امروز سه شنبه ,۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۲ آذر ۱۳۹۸ / ۱۳:۴۳
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۲۱۸۸
گزارشگر : ۱۰۳
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌ غربی:

2 هزار مددجوی کمیته امداد آذربایجان‌ غربی صاحب شغل شدند

(سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸) ۱۳:۴۳

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌ غربی گفت: اشتغال مددجویان نخستین گام در خودکفایی خانواده‌های مددجو بوده و از ابتدای امسال در این راستا ۲ هزار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان‌غربی صاحب شغل شده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: اشتغال مددجویان نخستین گام در خودکفایی خانواده‌های مددجو بوده و از ابتدای امسال در این راستا ۲ هزار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان صاحب شغل شده‌اند.

وی ادامه داد: برای صاحب شغل شدن این تعداد مددجوی تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان‌غربی، بیش از 70 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی  با اشاره به هدف‌گذاری 221 میلیارد تومانی پرداخت تسهیلات اشتغالزایی  برای مددجویان آذربایجان‌غربی در سال جاری اضافه کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۲ درصد این هدف‌گذاری محقق شده است.

وی بیان کرد: علاوه بر آن، امسال اشتغال هشت‌هزار و ۶۰ نفری مددجویان در آذربایجان‌غربی برنامه‌ریزی شده که شاهد تحقق حدود ۲۵ درصدی در این خصوص هستیم.

سهندی از تمهید این نهاد برای کاریابی در راستای اشتغال مددجویان در استان خبر داد و اظهار کرد: قرار است در سال جاری ۹۱۱ مددجو از این طریق صاحب شغل شوند.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا، از ابتدای امسال ۹۱ مددجو صاحب شغل شده و روند کاریابی در استان با سرعت بیشتر در حال انجام است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید