امروز چهارشنبه ,۱۵ اَمرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۲ آذر ۱۳۹۸ / ۰۹:۳۶
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۲۱۶۹
گزارشگر : ۸۰
طی یک و نیم سال گذشته؛

پرداخت 18 میلیارد تومان وام ضروری به نیازمندان

(سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸) ۰۹:۳۶

مدیرعامل صندوق امداد ولایت گفت: از ابتدای سال 97 تا پایان شش ماهه نخست سال 98 بیش از 18 میلیارد و 412 میلیون تومان وام ضروری از منابع صندوق امداد ولایت به نیازمندان پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ امیر خوش نیّت صندوق امداد ولایت را تنها مرکز بانکی مبتنی بر قواعد اسلامی دانست و بیان کرد: تسهیلات صندوق امداد ولایت صد در صد قرض الحسنه است و حتی یک درصد کارمزد نیز از وام های پرداختی دریافت نمی شود.

وی ادامه داد: صندوق قرض الحسنه امداد ولایت  آمادگی دارد به افراد معرفی شده از سوی خیران و نیکوکارانی که در این صندوق سپرده گذاری کرده اند، تسهیلات قرض الحسنه پرداخت کند.

مدیرعامل صندوق امداد ولایت خاطرنشان کرد: صندوق های قرض الحسنه خانگی و محلی نیز می توانند با سپرده گذاری در صندوق امداد ولایت برای پرداخت وام قرض الحسنه به اعضای خود اقدام کنند.

وی اعلام کرد: از ابتدای سال 97 تا پایان شش ماهه نخست سال 98 بیش از 18 میلیارد و 412 میلیون تومان وام ضروری از منابع صندوق امداد ولایت به نیازمندان پرداخت شده است.

خوش نیّت اضافه کرد: این میزان وام ضروری به پنج هزار و 406 نیازمند پرداخت شده که برای مسائل و مشکلات مختلف در زندگی خویش نیازمند دریافت وام ضروری بوده اند.

وی خاطرنشان کرد: تلاش حداکثری برای جذب منابع مورد نیاز، جهت پرداخت انواع وام‌های قرض‌الحسنه، افزایش ضریب نفوذ خدمات حمایتی، تامین حداقل نیازهای اساسی خانوارهای نیازمند

ارتقای سطح مطلوبیت، جامعیت و کفایت خدمات، حفظ کرامت انسانی مددجویان و رشد ایمانی، معنوی و فرهنگی آنان و کاهش آسیب های اجتماعی در خانوارهای جامعه هدف از اهداف این صندوق است.

مدیرعامل صندوق امداد ولایت توضیح داد: از دیگر اهداف این صندوق می توان به توانمندسازی خانوارهای جامعه هدف، افزایش رضایتمندی خانوارهای خدمت گیرنده، توسعه مشارکت های مردمی، تعامل دوسویه با مردم، اشاره کرد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید