امروز جمعه ,۲۸ خرداد ۱۴۰۰
دوشنبه / ۱۱ آذر ۱۳۹۸ / ۱۱:۳۹
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۲۱۴۹
گزارشگر : ۸۹

4500 فرزند یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد چهارمحال و بختیاری هستند

(دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸) ۱۱:۳۹

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: 4573 فرزند یتیم و محسنین استان در سامانه اکرام ایتام و طرح محسنین ثبت‌نام شده‌اند.

به گزارش سایت خبری، علی ملک پور بابیان اینکه فرزندان ایتام و محسنین چشم انتظار کمک‌های مالی شما خواهند بود بیان کرد: 405 فرزند محسنین در استان بدون حامی مالی هستند.

وی با اشاره به اینکه طرح محسنین شامل فرزندان مددجوی دارای سرپرست ناتوان است افزود: مشمولان این طرح دارای سرپرست هستند اما پدر خانواده علیرغم میل باطنی‌اش به دلیل کهولت سن، بیماری و از کارافتادگی و یا علل دیگر، توان اداره زندگی را ندارد.

مدیرکل کمیته امداد استان بابیان اینکه از مجموع 4573 فرزند تحت حمایت این نهاد 2091 نفر یتیم و مابقی فرزند محسنین هستند گفت: کمک‌های مالی حامیان به صورت مستقیم به حساب ایتام و فرزندان محسنین واریز می‌شود و کمیته امداد تنها بر این روند نظارت دارد.

ملک پور ادامه داد: نیکوکاران علاقه‌مند به مشارکت در «طرح محسنین» و «اکرام ایتام» می‌توانند با مراجعه به سایت mohsenin.ir و emdad.ir/ekram یا ادارات کمیته امداد در سطح استان در این طرح ثبت‌نام و با پرداخت ماهیانه حداقل ۵۰ هزار تومان سهمی در رشد و بالندگی این خانواده‌ها داشته باشند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید