امروز سه شنبه ,۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۱۱ آذر ۱۳۹۸ / ۰۹:۰۴
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۲۱۴۲
گزارشگر : ۹۱
مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان اعلام کرد؛

تسهیلات کمیته امداد در جای خود هزینه می‌شود

(دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸) ۰۹:۰۴

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: عمده تسهیلات پرداختی کمیته امداد امام (ره) در جای خود هزینه می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد میهنی ، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سیستان و بلوچستان در جلسه هم اندیشی دفاتر تسهیلگری و توسعه محلی شهرستان زاهدان در محل سالن کنفرانس  اداره کل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت:  براساس جلسات برگزار شده با دفاترتسهیلگری و توسعه محلی مقرر شد ارتباط آنها با دستگاه هایی که در حوزه اجرا اقدامات لازم انجام داده بیشتر شود. 

وی افزود: دفاتر تسهیلگری براساس قانون و دستورالعمل ها اقدام کرده تا براساس آن اطلاعات مورد نظر رابه افراد مراجعه کننده ارایه کنند

 مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سیستان و بلوچستان ادامه داد: کمیته امداد از جمله نهادهایی بوده که در مناطق روستایی و محروم حضور مستمر دارد و نسبت به ارایه خدمات مطلوب به مردم این مناطق اقدام شده است.

میهنی یادآور شد: این نهاد با انجام نظارت های لازم نسبت به سال های گدشته عملکرد عالی دارد و اگر با وضعیت فعلی خیلی از افراد تحت حمایت این نهاد به مرحله خودکفایی نمی رسند شاید به دلیل مشکلات اقتصادی بعضی از افراد تحت حمایت نهادهای حمایتی نیازمند خدمات حمایتی هستند.

وی اعلام کرد: دفاتر تسهیلگری در راستای فراهم سازی بستر خودکفایی و توانمندسازی مددجویان باید راهکارهای لازم را با هدایت و راهنمایی ارایه دهند.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه کمیته امداد امام (ره) با طراحی برنامه های جدید بعد مدت ها کار اجرایی خدمات متنوع و به موقع هدف گذاری و ارایه داده است، گفت: عمده تسهیلات پرداختی کمیته امداد امام (ره) در جای خود هزینه می شود.

میهنی افزود: حوزه اشتغال و خودکفایی این نهاد در طول چند سال اخیر روش های مختلفی را اجرایی و آسیب شناسی های لازم به عمل آمده به طوری که در نتیجه همه اطلاعات لازم متمرکز شده و در حال حاضر بحث خودکفایی مددجویان تحت حمایت به عنوان اولویت اصلی آن است.

انتهای پیام 


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید