امروز سه شنبه ,۲۴ تیر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۱۰ آذر ۱۳۹۸ / ۱۳:۲۸
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۲۱۳۳
گزارشگر : ۷۸
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی؛

امضای تفاهم‌نامه همکاری کمیته امداد و پارک علم و فناوری

(یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸) ۱۳:۲۸

تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد خراسان شمالی و پارک علم و فناوری این استان به‌منظور حمایت از مددجویان کارآفرین و فراهم شدن زمینه توانمندی دانشجویان نخبه و صاحب ایده مددجویان منعقد شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید الهی راد، مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی در این جلسه با تأکید برافزایش مشارکت دوجانبه این دو دستگاه افزود: امضای این تفاهم‌نامه زمینه رونق کسب‌وکارهای نوین و بهره‌گیری از تخصص‌های علمی، تحقیقاتی، آموزشی و کاربردی متقابل برای کمک به مددجویان تحت حمایت را فراهم می‌کند.
وی در ادامه یکی از موضوعات مهم کمیته امداد را توجه به ایده‌های نو و استعدادهای خلاقانه تحت حمایت این نهاد دانست و گفت: الحمدالله با حمایت این نهاد از دانشجویان و دانش آموزان نخبه، زمینه شکوفایی خلاقیت آن‌ها فراهم‌شده است.
وی با اشاره به همکاری کمیته امداد و پارک علم و فناوری، بیان کرد: گسترش آموزش‌ها، بازدید از شرکت‌های زیرمجموعه،شناسایی کسب‌وکارهای زودبازده و دانش‌بنیان برای ایجاد مشاغل جدید می‌تواند ازجمله دستاوردهای این تفاهم‌نامه باشد.
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی تأکید کرد: معرفی دانشجویان نخبه به مرکز پارک علم و فناوری می‌تواند زمینه‌ای فراهم کند تا از ایده این افراد در جهت تبدیل‌شدن به محصول استفاده شود.
شایان‌ذکر است: در این جلسه به گسترش همکاری‌ها در بخش توسعه نیروگاه خورشیدی، نوین‌سازی شیوه پرداخت کمک‌های مردمی و استفاده از دستگاه بازیافت در جهت اشتغال‌زایی مددجویان تأکید شد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید