امروز سه شنبه ,۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۱۰ آذر ۱۳۹۸ / ۱۲:۳۹
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۲۱۳۱
گزارشگر : ۱۰۳
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی:

میانگین سرانه دریافتی خانوارهای مددجوی آذربایجان غربی حدود 380 هزار تومان است

(یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸) ۱۲:۳۹

متوسط سرانه دریافتی خانوارهای مددجوی تحت حمایت کمیته امداد در آذربایجان‌غربی 380 هزار تومان است که در کنار آن، خدمات مختلف جنبی نیز انجام می‌گیرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت:  متوسط سرانه دریافتی خانوارهای مددجوی تحت حمایت کمیته امداد در این استان  380 هزار تومان است که در کنار آن، خدمات مختلف جنبی نیز انجام میگیرد.

وی ادامه داد: هم‌اکنون ۸۵ هزار خانوار با جمعیت 174 هزار نفر در آذربایجان‌غربی تحت حمایت کمیته امداد قرار داشته و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی بیان کرد: علاوه بر کمک هزینه دریافتی خانوار، کمک هزینه های درمانی، آموزشی در سطح مدارس و دانشگاه ها، اهدائ جهیزیه  و سایر کمک های موردی نیز انجام می گیرد.

وی تاکید کرد: اصلی‌ترین هدف کمیته امداد آذربایجان‌غربی اشتغال‌زایی، توانمندسازی و در نهایت خروج مددجویان  از چرخه حمایت بوده و این نهاد در این راستا گام‌های موثری برداشته است.

سهندی عنوان کرد: ورود هرچه بیشتر  خیران، نیکوکاران و کارآفرینان به حوزه حمایت ، از اهم دغدغه‌های کمیته امداد بوده و بدون تردید این نهاد در راستای افزایش تعامل با خیران و کارآفرینان اهتمام ویژه‌ای دارد.

وی با تاکید بر حمایت از مستمندان و افراد نیازمند توسط کمیته امداد آذربایجان‌غربی، اظهار کرد: ورود و خروج افراد نیازمند واجد شرایط بر اساس ضوابط حمایتی کمیته امداد تا پایان امسال نیز ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید