امروز سه شنبه ,۲۴ تیر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۱۰ آذر ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۲
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۷۲۱۲۹
گزارشگر : ۱۰۱

پرداخت 66 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان کردستانی

(یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸) ۱۳:۱۲

مدیر کل کمیته امداد استان کردستان از پرداخت 66 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان کردستانی در هشت ماهه نخست امسال خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرسول شیخی زاده با بیان اینکه در هشت ماهه نخست امسال 66 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به مددجویان تحت حمایت این نهاد پرداخت شده است، گفت: با این میزان تسهیلات دوهزار شغل برای خانواده های تحت حمایت ایجاد شده است.

وی افزود:  از این تعداد طرح اشتغال هزار مورد برای نیازمندان روستایی اجرا شده که در این زمینه 28 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.

شیخی زاده گفت: همچنین از طریق تعامل با کارفرمایان و صاحبان مشاغل و کارگاه ها برای 114 نفر از مددجویان کاریابی و ایجاد شغل شده است.

وی ادامه داد:  ارائه آموزش های فنی و حرفه ای و کارآفرینی به 2700 مددجوی تحت حمایت بخشی دیگر از فعالیتهای حوزه اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کردستان در هشت ماهه نخست امسال است.

مدیر کل کمیته امداد استان کردستان پرداخت تسهیلات اشتغال برای خانواده های تحت حمایت را فرصتی مناسب برای رسیدن به خودکفایی بیان کرد و افزود: در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغال به خانواده های تحت حمایت محدودیتی نداریم و از طرح های اشتغال مددجویان برای رسیدن به درآمد پایدار حمایت می کنیم.

انتهای پیام/

 

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید