امروز سه شنبه ,۲۴ تیر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۱۰ آذر ۱۳۹۸ / ۰۹:۱۳
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۲۱۱۵
گزارشگر : ۹۸

کمک ۶ میلیارد ریالی مرکز نیکوکاری فرهنگیان به دانش‌آموزان سیل‌زده لرستان

(یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸) ۰۹:۱۳

مرکز نیکوکاری فرهنگیان ۱۶ کامیونت کالای اهدایی دانش‌آموزان البرزی شامل وسایل گرمایشی، میز و صندلی، رایانه و وسایل کمک‌آموزشی به ارزش ۶ میلیارد ریال را برای دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده استان لرستان ارسال کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد استان البرز بابیان اینکه تمامی دفاتر و مراکز نیکوکاری این نهاد در استان البرز آماده جمع‌آوری کمک‌های مردم نیکوکار استان هستند، گفت: مرکز نیکوکاری فرهنگیان از جمله مراکز نیکوکاری فراگیر در استان البرز است که باهدف توسعه مردمی خیر و احسان در تعامل و هم‌افزایی با کمیته امداد ایجادشده و از روزهای نخست حادثه سیل اخیر کمک‌های قابل‌توجهی را برای هم‌وطنان سیل‌زده استان لرستان ارسال کردند.
وی توسعه کمی و کیفی مراکز نیکوکاری را از جمله برنلمه‌های مهم این نهاد عنوان کرد و افزود: مرکز نیکوکاری فرهنگیان ۱۶ کامیونت کالای اهدایی دانش‌آموزان البرزی شامل وسایل گرمایشی، میز و صندلی، رایانه و وسایل کمک‌آموزشی به ارزش ۶ میلیارد ریال را برای دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده استان لرستان ارسال کرد.
محمدی فرد با اشاره به اینکه مرکز نیکوکاری فرهنگیان دارای شبکه منسجمی از مخاطبان است افزود: ۴۶۰ هزار دانش‌آموز مشغول به تحصیل در بیش از ۱۵۰۰ مدرسه استان البرز به همراه ۲۵ هزار معلم و فرهنگی جامعه هدف مرکز نیکوکاری فرهنگیان در امر توسعه خیر و احسان را تشکیل می‌دهد.
مدیرکل کمیته امداد استان البرز گفت: دانش‌آموزان و فرهنگیان عزیز همچنان می‌توانند از طریق شماره کارت 6037997929700459 بنام مرکز نیکوکاری فرهنگیان کمک‌های نقدی خود را به دانش‌آموزان نیازمند اهدا کنند.
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید