امروز سه شنبه ,۲۴ تیر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۱۰ آذر ۱۳۹۸ / ۰۸:۴۳
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۷۲۱۱۲
گزارشگر : ۹۳
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر:

طرح‌های توانمندسازی و خودکفایی معیشتی مددجویان کمیته امداد توسعه یابد

(یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸) ۰۸:۴۳

امام جمعه بوشهر با تاکید بر توجه به خودکفایی اقتصادی و معیشتی مددجویان کمیته امداد گفت: در این راستا انتظار می‌رود طرح‌های اشتغالی‌زایی این نهاد زمینه خودکفایی اقتصادی و معیشتی نیازمندان را فراهم کند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری یکی از ویژگی‌های نظام ولایی را توجه ویژه به قشر مستمند و ضعیف جامعه دانست و اظهار داشت: کمیته امداد در نظام و انقلاب  جایگاه مهمی دارد که رسیدگی و ارائه خدمات به محرومان از جمله رسالت این نهاد  است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، کمیته امداد را یک هدیه الهی به انقلاب در رسیدگی به محرومان دانست و تاکید کرد: از زمان تاسیس کمیته امداد تاکنون خدمات ارزنده‌ای  به مردم محروم شده و در هر مرحله‌ای از عمر 40 ساله انقلاب با توجه به مقتصیات زمانی خدمات گوناگونی به قشرضعیف شده است.

امام جمعه بوشهر طرح خودکفایی  اقتصادی و معیشتی خانواده‌های تحت حمایت را یکی از برنامه‌های مهم دانست و عنوان کرد: به سبب مشکلات اقتصادی مردم، سال گذشته شاهد حمایت 12 هزار خانواده جدید در قالب 30 هزار نفر در استان بوشهر بوده‌ایم که انتظار می‌رود در طرح‌های اشتغالی‌زایی این نهاد زمینه خودکفایی این افراد نیز محقق شود.

وی، با تاکید بر توجه به خودکفایی اقتصادی و معیشتی مددجویان کمیته امداد گفت: در این راستا انتظار می‌رود طرح‌های اشتغالی‌زایی این نهاد زمینه خودکفایی اقتصادی و معیشتی این افراد را فراهم کند.

آیت‌الله صفایی بوشهری با تاکید بر بهره جستن از شرکت‌های دانش بنیان تصریح کرد: وجود شرکت‌های فعال دانش بنیان در استان بوشهر در کنار الگوی توسعه پیشرفت در حوزه اقتصاد توسط این استان این ظرفیت مهمی را ایجاد کرده تا هر طرحی توسط کمیته امداد ارائه شود توسط استان عملی شود.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید