امروز چهارشنبه ,۱۵ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۹ آذر ۱۳۹۸ / ۱۰:۴۹
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۲۱۰۹
گزارشگر : ۸۵
در 8 ماهه امسال انجام شد؛

اجرای بیش از چهار هزار پروژه عمرانی مددجویی در خراسان رضوی

(شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸) ۱۰:۴۹

مدیر تامین مسکن کمیته امداد خراسان رضوی گفت: این نهاد از ابتدای امسال تا پایان آبان‌ماه، چهار هزار و 168 پروژه عمرانی شامل ساخت واحدهای مسکونی مددجویی و تعمیرات را برای مددجویان تحت حمایت خود انجام داده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد صحرایی حمایت از مددجویان در امور عمرانی و مسکن را از خدمات این نهاد دانست و افزود: برای اجرای پروژه های عمرانی ویژه مددجویان 33 میلیارد و 849 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.
وی بیان کرد: در هشت ماهه امسال 2 هزار و 362 مورد تعمیرات، 183 مورد بهسازی سرویس بهداشتی، هزار و 304 مورد مسکن روستایی و 319 مورد مسکن شهری اجرا شده است.
مدیر تامین مسکن کمیته امداد خراسان رضوی، حمایت عمرانی این نهاد از مددجویان را فقط یکبار برای سرپرستان خانوار و در بخش ساخت و یا خرید مسکن شهری تا سقف ۲۵ میلیون تومان، مقاوم سازی مسکن روستایی تا سقف ۲۰ میلیون تومان و برای انجام تعمیرات برای مددجویان تحت حمایت تا سقف سه میلیون تومان عنوان کرد.
وی به مقوله مسکن و گران بودن این نیاز در سال‌های اخیر اشاره کرد و یادآور شد: این نهاد با ساخت مسکن در روستاها جهت پایداری زندگی در روستا و اعطای بسته های تشویقی برای روستائیانی که به شهرها مهاجرت کرده اند، درصدد کاهش مشکل مسکن مددجویان و حل معضل حاشیه نشینی در شهرها است و برای مسکن شهری نیز بدلیل تعداد بالای نیازمند مسکن نیاز به مشارکت همگانی مردم و دستگاههای مربوط داریم.
شایسته ذکر است: باتوجه به گرانی ها و وجود 40 هزار مددجوی فاقد مسکن مناسب نیازمند همراهی نیکوکاران هستیم.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید