امروز چهارشنبه ,۱۵ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۹ آذر ۱۳۹۸ / ۰۸:۵۲
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۲۰۹۲
گزارشگر : ۹۱

گردهمایی بسیجیان کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان برگزار شد

(شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸) ۰۸:۵۲

به مناسبت هفته بسیج مستضعفین، گردهمایی و تجدید عهد و پیمان بسیجیان کمیته امداد امام (ره) با مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه‌ای و آیین غبارروبی مزار شهدای شهرستان زاهدان برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان در گردهمایی و تجدید عهد و پیمان بسیجیان کمیته امداد امام (ره) با مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای به مناسبت هفته بسیج مستضعفین و آیین غبارروبی مزار شهدای شهرستان زاهدان گفت: واژه بسیج واژه مقدسی است که از نفس قدس حضرت امام (ره) برآمد.

وی افزود: زمانی که دشمن تصور نمی کرد که بشود مردم را به این شکل برای هر اتفاق و برنامه‌ای بسیج کرد قدرتمند ترین فرماندهان جنگ ما بچه‌های بسیجی بودند.

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: شهیدان کاوه، برونسی و شهیدانی را داریم در قالب فرماندهان و فرماندهانی هستند که امروز اگر سابقه زندگی آن ها مشاهده شود فرماندهی را در طول دوران جنگ آموخته اند.

عبادی با اشاره به اینکه مقاومت جانانه مردم باعث شد که دشمن نگاهش به ایران اسلامی عوض شود، گفت: امروز دشمن باور کرده که ملت ایران نه یک بسیج 20 میلیونی بلکه یک بسیج 80 میلیونی است یعنی همه ایران بسیج است.

در ادامه این مراسم فرمانده بسیج ادارات سیستان و بلوچستان گفت: 30 برنامه فرهنگی به مناسبت هفته بسیج در مجموعه حوزه ادارات کل این استان برگزار شده است.

نکویی افزود: در این زمینه بیشترین برنامه های  اجرا شده در بحث فعالیت های جهادی، برگزاری میزخدمت در حاشیه شهر و مصلی قدس نماز جمعه و نشست های سیاسی و بصیرتی است.

وی با اشاره به توصیه های مقام معظم رهبری خطاب به بسیجیان ادامه داد:  بسیج در همه‌ی میادین دفاع سخت، نیمه‌سخت و نرم، آماده‌به‌کار باشد و در همه‌ی محله‌های کشور در مقابل حوادث گوناگون، راهبرد و تاکتیک آماده داشته باشد، هیچ زمینه‌ای غافلگیر نشوید و سعی کنید در همه‌ی محله‌ها حضور داشته باشید، ارتباطات خود را با مساجد تقویت کنید چرا که بسیج متولد مساجد است، اطلاع دادن خدمات بسیج به مردم و بسیج در عین گستردگی چابک باشد و اسیر پابندهای رایج اداری نشود.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید