امروز چهارشنبه ,۱۵ اَمرداد ۱۳۹۹
پنج شنبه / ۷ آذر ۱۳۹۸ / ۲۲:۵۵
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۷۲۰۸۶
گزارشگر : ۹۳
رئیس کمیته امداد در سفر به بوشهر عنوان کرد:

یک سوم اشتغال کشور در کمیته امداد محقق شد

(پنج شنبه ۷ آذر ۱۳۹۸) ۲۲:۵۵

رئیس کمیته امداد با اشاره به توجه ویژه اشتغال مددجویان گفت: یک سوم طرح‌های اشتغال‌زایی سال گذشته کل کشور توسط کمیته امداد در استان‌ها ایجاد شد که نشان از توجه این نهاد به اقتصاد، معیشت و اشتغال مددجویان است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد کشور بعد از ظهر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه با تاکید بر توجه به معیشت و اقتصاد مددجویان اظهار داشت: ایجاد درآمد باثبات مددجویان با حفظ تکریم در راس برنامه‌های کمیته امداد قرار دارد.

وی، توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت را  مورد تاکید قرار داد و بیان کرد:ایجاد اشتغال ، احداث مسکن و ارائه برنامه‌های فرهنگی در اولویت برنامه‌های کمیته امداد است که در این راستا برنامه‌های مهمی تدوین و عملیاتی شده است.

بختیاری از اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی در این نهاد خبر داد و خاطر نشان کرد:یک سوم طرح‌های اشتغال‌زایی سال گذشته کل کشور توسط کمیته امداد در استان‌ها  ایجاد شد که نشان از توجه این نهاد به اقتصاد، معیشت و اشتغال مددجویان است.

رئیس کمیته امداد با اشاره به  اینکه در سال گذشته ، 2500 میلیارد تومان برای اشتغال روستایی مددجویان استان بوشهر پرداخت شد گفت: سهم استان بوشهر از محل تبصره 14 برای سال آینده، 140 میلیارد تومان است و انتظار می‌رود در  امسال 2500 شغل جدید در استان بوشهر و برای مددجویان ایجاد شود.

بختیاری از انعقاد تفاهم نامه ایجاد یک‌هزار پنل خورشیدی برای روستاییان تحت حمایت در استان بوشهر خبر داد و خاطر نشان کرد: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده بین کمیته امداد، استانداری بوشهر و سازمان برنامه و بودجه یک‌هزار پنل خورشیدی برای روستاییان تحت حمایت در استان بوشهر اجراء می‌شود و این غیر از تفاهم نامه 20 هزار پنل خورشیدی است که در چند روز گذشته بین کمیته امداد و سازمان بسیج مستضعفین ایجاد شده است.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید