امروز سه شنبه ,۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۶ آذر ۱۳۹۸ / ۱۳:۴۷
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۲۰۷۰
گزارشگر : ۱۰۳
قائم مقام کمیته امداد آذربایجان‌غربی:

پرداخت بیش از 221 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی برای مددجویان آذربایجان‌غربی

(چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸) ۱۳:۴۷

در سال 98 بیش از 221 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان‌غربی پرداخت می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا مهرافروز، قائم مقام کمیته امداد آذربایجان‌غربی، در گردهمایی ایجاد فرهنگ کارآفرینی در خانوارهای تحت حمایت که صبح امروز در محل کمیته امداد منطقه یک ارومیه برگزار شد، اظهار کرد: در سال 98 بیش از 221 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان پرداخت می‌شود.

وی ادامه داد: براساس  پیش‌بینی های انجام یافته شده این میزان تسهیلات برای ایجاد اشتغال برای هشت هزار و 60 نفر از مددجویان آذربایجان‌غربی پرداخت می شود.

قائم مقام کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: از ابتدای سال جاری برای یک هزار و 966 نفر از مددجویان استان با پرداخت بیش از 70 میلیارد تومان تسهیلات، اشتغال‌زایی شده است.

وی با اشاره به اشتغال مددجویان از طریق کاریابی، بیان کرد: قرار است در سال جاری برای 911 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان‌غربی از طریق کاریابی، اشتغال‌زایی ‌شود.

مهرافروز با تاکید بر اهتمام کمیته امداد آذربایجان‌غربی در کاریابی برای مددجویان، بیان کرد:از ابتدای سال جاری برای 99 مددجوی استان از طریق کاریابی، ایجاد اشتغال شده است.

وی تصریح کرد: نیروی کار به عنوان جوهره هر کشوری در راستای پیشرفت و رونق اقتصاد آن کشور محسوب شده و بدون تردید کمیته امداد و مددجویان تحت پوشش این نهاد با اهتمام در اشتغال، در شکوفایی کشور نقش موثری خواهند داشت.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید