امروز سه شنبه ,۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۵ آذر ۱۳۹۸ / ۱۴:۳۱
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۲۰۴۷
گزارشگر : ۸۹

امضای تفاهم‌نامه میان کمیته امداد چهارمحال و بختیاری دانشگاه آزاد

(سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸) ۱۴:۳۱

تفاهم‌نامه همکاری میان کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری و دانشگاه آزاد شهرکرد در راستای احداث مسکن محرومان، امضا شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، این تفاهم‌نامه همکاری با حضور علی ملک پور، مدیرکل کمیته امداد استان و ابراهیم رحیمی، رئیس دانشگاه آزاد شهرکرد به امضا رسیده است.

علی ملک پور با اشاره به بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب در فروردین‌ماه امسال گفت: سیلاب به برخی از مناطق استان خسارت‌هایی وارد کرده است.

وی افزود: در روزهای نخست وقوع حادثه میزان خسارت‌های مددجویان برآورد و 2 میلیارد تومان لوازم ضروری زندگی نیز به آنها اهدا شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان بابیان اینکه واحدهای مسکونی مددجویان نیز خسارت‌هایی دیده‌اند بیان کرد: تاکنون 31 واحد مسکونی برای مددجویان سیل‌زده احداث و 58 واحد خسارت‌دیده نیز تعمیر شده است.

ابراهیم رحیمی نیز در این مراسم با اشاره به احداث واحدهای مسکونی برای مددجویان سیل‌زده گفت: براساس این تفاهم‌نامه واحدهای مسکونی ویژه مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان احداث می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد شهرکرد ادامه داد: مراحل احداث این واحدهای مسکونی متناسب با ویژگی‌های فرهنگی و اقلیمی منطقه و با نظارت‌های فنی و مهندسی انجام می‌شود.

انتهای پیام  

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید