امروز پنج شنبه ,۲۶ تیر ۱۳۹۹
سه شنبه / ۵ آذر ۱۳۹۸ / ۱۳:۳۰
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۷۲۰۴۲
گزارشگر : ۵
با حکم رئیس کمیته امداد؛

رئیس مرکز برنامه ریزی و پژوهش در کمیته امداد منصوب شد

(سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸) ۱۳:۳۰

با حکم سید مرتضی بختیاری، رئیس مرکز برنامه ریزی و پژوهش در کمیته امداد منصوب شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، با حکم سیدمرتضی بختیاری، روح الله رحیمی  به مدت دو سال به عنوان رئیس مرکز برنامه ریزی و پژوهش در کمیته امداد منصوب شد.

در حکم رئیس کمیته امداد آمده است: نظر به تدین، تخصص و تجربیات ارزنده و با استناد به بند (6) ماده (14) اساسنامه به موجب این ابلاغ جناب عالی را برای مدت دو سال به عنوان رئیس مرکز برنامه ریزی و پژوهش در نهاد انقلابی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) منصوب می‌نماید.

براین اساس انتظار می‌رود با عنایت به رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب و تحولات مورد نظر هیات محترم امنا، ضمن شناسایی و ساماندهی ظرفیت‌های درون و برون‌سازمانی با عزم و همتی راسخ و نگاهی نوآورانه همراه با روحیه اخلاقی و ارزشی، انقلابی و جهادی، دانش‌گرایی و تحول‌خواهی، قانون‌گرایی و انضباط اداری و استفاده بهینه از منابع و پرهیز از هرگونه اسراف و تجمل‌گرایی و توجه دقیق به استفاده صحیح از بیت‌المال و بهره‌مندی از جوانان مومن و متخصص با اتکال به قدرت لایزال الهی برای رسیدن به اهداف نورانی این تشکیلات انقلابی گام‌های اساسی بردارید.

اصلاح فرآیندهای زائد و زمان بر، الکترونیکی  کردن خدمات امداد با استفاده از فناوری های نوین، ارائه خدمات پژوهشی مفید جهت اتخاذ تصمیمات عالمانه روزآمد و آینده نگر در سطوح مختلف، برنامه ریزی و بودجه متناسب  با اقتضائات امداد امام (ره) و با تاکید ویژه بر مناطق محروم از جمله اقدامات مورد انتظار می باشد.

 امید است تحت عنایت حضرت ولی عصر (عج) و با بهره‌گیری از تجارب و تشریک مساعی همکاران، توفیق خدمت‌گزاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت‌مندی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فراهم گردد.

انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید