امروز سه شنبه ,۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۵ آذر ۱۳۹۸ / ۰۹:۳۸
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۷۲۰۲۷
گزارشگر : ۲۷
مدیر کل امداد فارس خبر داد

واگذاری ۵ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد بخش ششده و قره بلاغ

(سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸) ۰۹:۳۸

مدیرکل کمیته امداد فارس گفت: 5 واحد مسکونی با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان به مددجویان کمیته امداد بخش ششده و قره بلاغ شهرستان فسا واگذار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد بذرافشان، مدیرکل کمیته امداد فارس در سفر خود به بخش ششده و قره بلاغ شهرستان فسا گفت: هر کدام از این واحد‌های مسکونی با زیربنای ۹۰ مترمربع و اعتبار ۱۰۰ میلیون تومان با کمک‌های این نهاد و همکاری خیرین و پرداخت تسهیلات احداث و یا خریداری شده است.
او در ادامه افزود: در بخش ششده و قره بلاغ بیش از ۵۰ مددجوی شهری و روستایی، فاقدمسکن یا دارای مسکن غیرمقاوم هستند که این افراد تا پایان سال جاری با کمک خیران و نیکوکاران صاحب مسکن مناسب می شوند.
بذرافشان با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان در سر فصل‌های مختلف اعتبارات خود اشتغالی در استان فارس توزیع شده است، اضافه کرد: این میزان اعتبارات زمینه اشتغال بیش از ۶ هزار فرصت شغلی را فراهم کرده است.
مدیرکل کمیته امداد فارس در ادامه از ایجاد طرح راهبری‌های شغلی با اعتبار ۵۰ میلیارد تومان در استان فارس جهت کمک به فروش محصولات تولیدی مددجویان کمیته امداد خبر داد و گفت: در این طرح، زمینه اشتغال بیش از یک هزار نفر فراهم می شود.
سرپرست کمیته امداد امام خمینی بخش ششده و قره بلاغ هم از پرداخت بیش از ۴ میلیاد تومان اعتبار اشتغالزایی برای ۱۰۶ طرح در 8 ماه امسال خبر داد و افزود: با اجرای این طرح‌ها زمینه اشتغال بیش از ۱۵۰ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم فراهم شده است.
بهمنی گفت: در حال حاضر در بخش ششده و قره بلاغ ۷۰ طرح در نوبت اخذ تسهیلات هستند که برای این طرح‌ها به بیش از ۳ و نیم میلیارد تومان اعتبار نیاز است که با اجرای این طرح‌ها زمینه اشتغال ۱۰۰ نفر فراهم خواهد شد.تجلیل از چهار نفر از خیرین بخش ششده و قره بلاغ و بازدید از طرح‌های اشتغال زایی از دیگر برنامه‌های سفر مدیرکل کمیته امداد استان به بخش ششده و قره بلاغ بود.
دربخش ششده و قره بلاغ ۲۴۰۰ خانوار با جمیعیت ۸ هزار نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی ره هستند.
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید