امروز دوشنبه ,۷ مهر ۱۳۹۹
سه شنبه / ۵ آذر ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۰
سرویس : مسکن
کد خبر : ۱۷۲۰۲۵
گزارشگر : ۵
مدیرکل دفتر تامین مسکن وامور مهندسی ساختمان کمیته امداد خبر داد:

تعمیر و احداث 13 هزار واحد مسکونی مددجویان سیل‌زده تا پایان آبان‌ماه 98

(سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸) ۱۲:۰۰

مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد از تعمیر و احداث 13 هزار و 320 واحد مسکونی تخریب شده مددجویان در سیل فروردین‌ماه خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمدرضا دالوند با بیان اینکه در سیل فروردین‌ماه حدود 25 هزار واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد دچار آسیب یا تخریب شد، افزود: از این تعداد 15 هزار واحد نیازمند تعمیرات و 10 هزار واحد نیاز به بازسازی کامل داشت.

وی با تاکید بر اینکه کار تعمیرات مسکن مددجویان سیل‌زده مراحل پایانی خود را سپری می‌کند، خاطرنشان کرد: تاکنون حدود 11 هزار و 550 واحد مسکونی تعمیری به مددجویان تحویل شده و مابقی طی روزهای آتی واگذار خواهد شد.

مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد تاکید کرد: عملیات ساخت 8107 واحد مسکونی تخریب شده نیز در حال انجام است و تاکنون حدود 1771 واحد تکمیل و به مددجویان تحویل شده است.

دالوند اضافه کرد: تمامی واحدهای نیازمند بازسازی، در صورت همکاری دیگر سازمانهای مسئول از جمله بنیاد مسکن و بانک‌ها، تا پایان سال به مددجویان واگذار خواهد شد.

وی همچنین به آغاز ساخت واحدهای تخریب شده مددجویان در زلزله اخیر در آذربایجان شرقی اشاره کرد و گفت: براساس برآوردهای انجام شده، ۵۷۶ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد در این زمین‌لرزه دچار تخریب یا آسیب جدی شده است که امیدواریم تا دهه فجر تکمیل و به مددجویان تحویل شود.

انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید