امروز سه شنبه ,۱ بهمن ۱۳۹۸
سه شنبه / ۵ آذر ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۹
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۲۰۲۱
گزارشگر : ۹۱
مدیرامور شعب بانک کشاورزی سیستان و بلوچستان؛

بانک کشاورزی نگاه ویژه در بحث اشتغال‌زایی مددجویان کمیته امداد دارد

(سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸) ۰۹:۲۹

مدیرامور شعب بانک کشاورزی استان سیستان و بلوچستان گفت: بانک کشاورزی استان برای پرداخت تسهیلات اشتغال به مددجویان معرفی شده از سوی کمیته امداد امام (ره) با نگاه مثبت انجام وظیفه خواهد کرد تا این تسهیلات در بازه زمانی کوتاه جذب و به این استان اختصاص یابد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، امیرحسام قزلباش مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان سیستان و بلوچستان در جلسه پیگیری جذب اعتبارات توسعه روستایی و بند ب تبصره 16 با حضور مدیر و معاونان بانک کشاورزی استان سیستان و بلوچستان، روسای شعب بانک کشاورزی، روسا و کارشناسان اشتغال کمیته امداد امام (ره) شهرستان‌های مختلف این استان از طریق ویدئو کنفرانس، گفت: جلسات برگزار شده میان کمیته امداد امام (ره) و بانک کشاورزی این استان در راستای پیگیری روند پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری نتایج بسیار خوبی به دنبال داشته است.

وی افزود: در قالب جلسات متعدد مسائل و مشکلات اجرای این طرح از نزدیک بررسی و در قالب یک جمع بندی دلایل عدم جذب اعتبارات و مواردی که در واقع توسط این نهاد و بانک کشاورزی نیاز به بررسی، پیگیری و مجوز خاصی است تسریع کنیم.

مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: در این رابطه مساعدت های خوبی هم در جهت تسهیل دریافت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری براساس بخش نامه‌ها و دستور العمل‌های ارسال شده صورت گرفته است اما باید در ادامه نیز با نگاه مثبت در بحث اشتغال زایی مددجویان تحت حمایت این نهاد گام های موثر برداشت.

قزلباش یادآور شد: بانک کشاورزی استان برای پرداخت تسهیلات اشتغال به مددجویان معرفی شده از سوی کمیته امداد امام (ره) با نگاه مثبت انجام وظیفه خواهد کرد تا این تسهیلات در بازه زمانی کوتاه جذب و به این استان اختصاص یابد.

وی گفت: جامعه هدف کمیته امداد امام (ره) نیازمند هستند به طوری که در گذراندن زندگی مشکلات خاصی دارند بنابراین باید در بحث اشتغال زایی آنها تلاش کرد تا در نهایت خودکفا شده و روی پای خود بایستند.

مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان سیستان و بلوچستان  افزود: با توجه به اینکه شاید برخی از متقاضیان به دلایل مختلف نتوانند برای دریافت تسهیلات مراجعه کنند باید ظرف مدت کوتاهی تعیین تکلیف و مشخص شوند تا در نتیجه از چرخه خارج و لیست افراد متقاضی جدید  پیش بینی شود.

انتهای پیام


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید