امروز سه شنبه ,۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۵ آذر ۱۳۹۸ / ۰۸:۳۹
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۲۰۱۹
گزارشگر : ۹۱
رئیس کمیته امداد شهرستان زهک اعلام کرد؛

مهمترین هدف کمیته امداد توانمندسازی و ایجاد اشتغال برای مددجویان است

(سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸) ۰۸:۳۹

رییس کمیته امداد شهرستان زهک گفت: مهمترین هدف کمیته امداد امام (ره) بحث توانمندسازی و ایجاد اشتغال جهت خانوارهای تحت حمایت است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا قنبری در جلسه پیگیری جذب اعتبارات توسعه روستایی و بند ب تبصره 16 با حضور مدیر و معاونان بانک کشاورزی استان سیستان و بلوچستان، مدیرکل کمیته امداد امام (ره)، روسای شعب بانک کشاورزی، روسا و کارشناسان اشتغال کمیته امداد امام (ره) شهرستان های مختلف این استان از طریق ویدئو کنفرانس، گفت: یکی از اهداف کمیته امداد امام (ره) بحث توانمندسازی و ایجاد اشتغال جهت خانوارهای تحت حمایت است.

وی افزود: در این راستا یکی از اقدامات انجام شده پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری به تعدادی از خانوارهای تحت حمایت و فرزندان مددجو است.

رییس کمیته امداد شهرستان زهک ادامه داد: به همین منظور جهت استفاده مددجویان تحت حمایت از تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری پس از تصویب کارگروه اشتغال کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان به شعبه بانک کشاورزی در شهرستان زهک معرفی می شوند.

قنبری یادآور شد: در قالب دستورالعمل و آیین نامه اشتغال روستایی و عشایری این تسهیلات در حوزه های دامداری، کشاورزی و سایر طرح های اشتغال که از سوی بانک کشاورزی مورد تایید بوده انجام شده است.

در ادامه این جلسه رییس کمیته امداد شهرستان هیرمند گفت: در زمینه اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری جلسات متعدد میان این نهاد و بانک کشاورزی این شهرستان برگزار شده است تا در نتیجه به اهداف پیش بینی شده در امر اشتغال مددجویان تحت حمایت دست یافت.

عباس حیدری افزود: تاکنون اقدامات مثبت و مطلوب برای موضوع اشتغال جامعه هدف انجام شده تا با جذب اعتبارات و پرداخت تسهیلات به متقاضیان زمینه توانمندسازی مددجویان و توسعه روستاها فراهم آید.

انتهای پیام

 


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید