امروز جمعه ,۲۴ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۳ آذر ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۳
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۱۹۸۵
گزارشگر : ۹۶

اهدای یک میلیارد و 264 میلیون تومان صدقه در احسان حسینی

(یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸) ۱۳:۰۳

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان گفت: زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در ماه صفر و به‌ویژه در مراسم پیاده‌روی اربعین امسال یک میلیارد و 264 میلیون تومان صدقه سفر به پایگاه‌های این نهاد اهدا کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا صیاد زاده، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان گفت: در مراسم پیاده‌روی اربعین امسال طرح جمع‌آوری صدقات مردمی در قالب طرح احسان حسینی اجراشده است.
صیاد زاده بیان کرد: کمیته امداد استان همدان در مراسم شکوهمند اربعین سال جاری بیش از 17 پایگاه جمع‌آوری صدقات مردمی در مسیر تردد زائران حسینی تعبیه کرده است.
وی ادامه داد: خیران نیک‌اندیش و زائران حسینی بیش از یک میلیارد و 264 میلیون تومان صدقات تحت عنوان صدقه سفر به پایگاه‌های این نهاد اهدا کردند که این میزان صدقات نسبت به صدقات جمع‌آوری‌شده در اربعین سال گذشته 21 درصد برابر شده است.
صیاد زاده با اشاره به اینکه در سال گذشته یک میلیارد و 45 میلیون تومان صدقه در احسان حسینی جمع‌آوری‌شده است، عنوان کرد: صدقات مردمی بین فرزندان ایتام و محسنین و خانوارهای نیازمند تحت حمایت توزیع‌شده است.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان همچنین گفت: امدادگران این نهاد در موکب‌های تعبیه‌شده نیز نذورات مردمی را جمع‌آوری کردند که نذورات جمع‌آوری‌شده به‌منظور پذیرایی و خدمت‌رسانی به زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در موکب‌ها هزینه شده است.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید