امروز سه شنبه ,۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۲ آذر ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۷
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۱۹۵۳
گزارشگر : ۷۶
طی 8 ماهه نخست سالجاری؛

بطور متوسط روزانه 16 طرح اشتغال توسط کمیته امداد آذربایجان شرقی اجرا شده

(شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸) ۱۲:۰۷

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: در 8 ماهه نخست سالجاری بطور متوسط روزانه 16 طرح اشتغال توسط این نهاد اجرا شده است.

به گزارش سایت خبری امداد، خالد سیار با تاکید بر رویکرد اشتغالزایی برای مددجویان کمیته امداد گفت: در 8 ماهه نخست سالجاری تعداد 3797 طرح اشتغال در استان برای مددجویان تحت حمایت اجرا شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی با بیان اینکه در 8 ماهه نخست سالجاری بطور متوسط روزانه  16 طرح اشتغال اجرا شده، افزود: برای اجرای این طرح ها  بیش از 117 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان پرداخت شده است.    

وی خاطر نشان کرد: ناظران طرح های اشتغال با نظارت‌های دقیق خود در طول اجرای آن، مشاوره و راهنمایی‌های لازم را به مجریان ارائه می‌کنند.

سیار با بیان اینکه اغلب طرح های اجرا شده در مناطق محروم بوده، افزود: با توجه به اینکه جنس فقر در استان بیشتر زنانه است، اشتغالزایی نیز اغلب بسمت مشاغل خانگی و زنانه سوق پیدا می کند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی تاکید کرد: مردم خیّر و نیک اندیش استان می توانند با شماره گیری کد دستوری #041*8877*  کمک های خود جهت حمایت از اشتغال مددجویان را واریز کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید