امروز سه شنبه ,۲۴ تیر ۱۳۹۹
شنبه / ۲۵ آبان ۱۳۹۸ / ۱۴:۴۵
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۷۱۸۳۳
گزارشگر : ۵
با حکم رئیس کمیته امداد؛

معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد منصوب شد

(شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸) ۱۴:۴۵

با حکم سیدمرتضی بختیاری، معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد منصوب شد.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در حکمی «جعفر صباغیان» را به عنوان معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد منصوب کرد.

در متن حکم رئیس کمیته امداد آمده است: نظر به تدین، تخصص و تجربیات ارزنده و با استناد به بند (۶) ماده (۱۴) اساسنامه به موجب این حکم جناب‌عالی را به مدت ۲ سال به سمت  معاون حقوقی و امور مجلس  در نهاد انقلابی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) منصوب می‌نماید.
 
بر این اساس انتظار می رود با عنایت به رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب و تحولات مورد نظر هیات محترم امناء ضمن شناسایی و ساماندهی ظرفیت های درون و برون سازمانی با عزم و همتی راسخ و نگاهی نوآورانه همراه با روحیه اخلاقی و ارزشی، انقلابی و جهادی، دانش گرایی و تحول خواهی، قانون گرایی و انضباط اداری و استفاده بهینه از منابع و پرهیز از هرگونه اسراف و تجمل گرایی و توجه دقیق به استفاده صحیح از بیت المال و بهره مندی از جوانان مومن و متخصص با اتکال به قدرت لایزال الهی برای رسیدن به اهداف نورانی این تشکیلات انقلابی گام اساسی بردارید.

آسیب شناسی قوانین و مقررات مربوط به محرومین و مستضعفین با شناخت خلاءهای قانونی و حقوقی، همچنین شناسایی مواردی که مولد فقر و بر علیه محرومین است به همراه ارائه پیشنهادهای کاربردی، بازنگری کلیه قوانین مالی، اداری و استخدامی امداد برای ارتقاء و بهبود فرآیندهای مورد نیاز و تعامل موثر با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و احیاء ظرفیت های استفاده نشده در تنظیم و هموار نمودن مسیر فعالیت های امداد از جمله اقدامات مورد انتظار می باشد.

امید است تحت عنایت حضرت ولی عصر (عج) و با بهره‌گیری از تجارب و تشریک مساعی همکاران، توفیق خدمت‌گذاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت‌مندی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فراهم گردد.

 

انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید