امروز سه شنبه ,۲۴ تیر ۱۳۹۹
پنج شنبه / ۲۳ آبان ۱۳۹۸ / ۱۵:۱۰
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۷۱۸۲۳
گزارشگر : ۴۸۷
با حضور رئیس کمیته امداد انجام شد؛

تحویل 170 واحد مسکونی به خانواده‌های ایتام و مددجویان استان هرمزگان

(پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸) ۱۵:۱۰

با حضور رئیس کمیته امداد، 170 واحد مسکونی ویژه خانواده‌های ایتام و نیازمندان در استان هرمزگان افتتاح و تحویل مددجویان این نهاد شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در مراسم تحویل 170 واحد مسکونی به مددجویان این نهاد، با تبریک فرا رسیدن میلاد پیامبر اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع)، به تاکیدات مقام معظم رهبری به منظور برنامه‌ریزی برای توانمندسازی مردم در مناطق محروم اشاره کرد و گفت: تامین مسکن مددجویان با اولویت خانواده‌های ایتام، گام مهمی در توانمندسازی جامعه هدف کمیته امداد است.

وی با اشاره به افتتاح 170 واحد مسکونی برای مددجویان استان هرمزگان افزود: 140 مسکن از واحدهای تحویل شده با همکاری و مشارکت موسسه خیریه اشرف الانبیاء تهران احداث شده است.

وی ضمن تقدیر از کمک‌های موسسه خیریه اشرف الانبیاء تهران برای ساخت واحدهای مسکونی مددجویان در استان هرمزگان افزود: احداث 120 واحد مسکونی دیگر برای جامعه هدف کمیته امداد توسط این موسسه آغاز شد.

رئیس کمیته امداد از تفاهم‌نامه با سپاه برای ساخت 180 واحد مسکونی برای مددجویان در شرق استان هرمزگان خبر داد و خاطرنشان کرد: تفاهم‌نامه ساخت 180 واحد مسکونی با مشارکت سپاه در حال انجام است که 30 واحد آن امروز به بهره‌برداری رسید.

بختیاری بیان کرد: همچنین 150 واحد مسکونی دیگر نیز در قالب تفاهم‌نامه با سپاه در حال ساخت است که تا دهه فجر امسال به خانوارهای نیازمند در مناطق محروم استان هرمزگان تحویل خواهد شد. برای احداث این 180 واحد در مناطق محروم استان، مجموعا یک میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه شده است.

وی با بیان اینکه زیربنای هر واحد مسکونی در این تفاهم‌نامه 50 متر مربع در نظر گرفته شده است، ادامه داد: برای هر واحد 50 میلیون تومان از اعتبارات کمیته امداد هزینه شده که با مشارکت نیروی دریایی سپاه پاسداران در مناطق محروم شرق استان هرمزگان احداث شده است.

انتهای پیام

 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید