امروز دوشنبه ,۲۳ تیر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۱۹ آبان ۱۳۹۸ / ۱۵:۳۰
سرویس : مسکن
کد خبر : ۱۷۱۷۳۵
گزارشگر : ۵
با حکم رئیس کمیته امداد؛

مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد منصوب شد

(یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸) ۱۵:۳۰

با حکم سیدمرتضی بختیاری، مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد منصوب شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در حکمی «احمدرضا دالوند» را به عنوان مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد منصوب کرد.

در متن حکم رئیس کمیته امداد آمده است: نظر به تدین، تخصص و تجربیات ارزنده و با استناد به بند (6) ماده (14) اساسنامه به موجب این حکم جناب‌عالی را به مدت 2 سال به سمت مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان در نهاد انقلابی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) منصوب می‌نماید.

براین اساس انتظار می‌رود با عنایت به رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب و تحولات مورد نظر هیات محترم امنا، ضمن شناسایی و ساماندهی ظرفیت‌های درون و برون‌سازمانی با عزم و همتی راسخ و نگاهی نوآورانه همراه با روحیه اخلاقی و ارزشی، انقلابی و جهادی، دانش‌گرایی و تحول‌خواهی، قانون‌گرایی و انضباط اداری و استفاده بهینه از منابع و پرهیز از هرگونه اسراف و تجمل‌گرایی و توجه دقیق به استفاده صحیح از بیت‌المال و بهره‌مندی از جوانان مومن و متخصص با اتکال به قدرت لایزال الهی برای رسیدن به اهداف نورانی این تشکیلات انقلابی گام‌های اساسی بردارید.

هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی مدون به منظور مشارکت در تامین و مقاوم‌سازی مسکن مددجویان به ویژه در مناطق محروم و روستایی و صعب‌العبور، ضمن هویت‌بخشی به بافت روستایی با تاکید بر معماری اسلامی_ایرانی متناسب با شان اجتماعی کمیته امداد امام (ره) از طریق شناسایی و بسیج همه ظرفیت‌های بالقوه نهادهای مرتبط و استفاده از منابع مردمی و خیرین در راستای تحقق کامل برنامه پیوست از جمله وظایف مورد انتظار می‌باشد.

امید است تحت عنایت حضرت ولی عصر (عج) و با بهره‌گیری از تجارب و تشریک مساعی همکاران، توفیق خدمت‌گذاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت‌مندی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فراهم گردد.

انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید