امروز چهارشنبه ,۱۵ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۱۹ آبان ۱۳۹۸ / ۱۴:۴۳
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۱۷۳۴
گزارشگر : ۸۹

امضای تفاهم‌نامه میان کمیته امداد چهارمحال و بختیاری و شرکت غله

(یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸) ۱۴:۴۳

تفاهم‌نامه همکاری میان کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری و شرکت غله و خدمات بازرگانی در راستای رسیدگی به وضعیت محرومان، امضا شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، این تفاهم‌نامه همکاری با حضور علی ملک پور، مدیرکل کمیته امداد استان و کیقباد قنبری، مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان به امضا رسیده است.

مدیرکل کمیته امداد استان تعداد ایتام و فرزندان محسنین که در سامانه اکرام ایتام و محسنین ثبت شده‌اند را 4573 نفر عنوان و بیان کرد: از این مجموع 405 فرزند محسنین فاقد حامی هستند.

وی بابیان اینکه کارکنان شرکت غله و خدمات بازرگانی استان می‌توانند ماهانه با پرداخت هر مبلغی از ایتام و فرزندان محسنین حمایت مالی کنند گفت: فرزندان محسنین دارای سرپرست هستند اما پدر خانواده علیرغم میل باطنی‌اش به دلیل کهولت سن، بیماری و از کارافتادگی و یا علل دیگر، توان اداره زندگی را ندارد.

ملک پور ادامه داد: کارکنان علاقه‌مند به مشارکت در «طرح محسنین» و «اکرام ایتام» می‌توانند با مراجعه به سایت emdad.ir/ekram و mohsenin.ir در این طرح ثبت‌نام کنند و با پرداخت ماهیانه هر مبلغی سهمی در رشد و بالندگی این خانواده‌ها داشته باشند.

کیقباد قنبری، مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان نیز در این نشست با اشاره به اهمیت مشارکت در امور خیریه و کمک به نیازمندان بیان کرد: افراد نیازمند توسط کمیته امداد شناسایی می‌شوند، ما نیز سعی می‌کنیم وظیفه دستگیری از نیازمندان و رفع مشکلات مالی آن‌ها را به بهترین نحو انجام دهیم.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید