امروز چهارشنبه ,۱۵ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۱۹ آبان ۱۳۹۸ / ۱۳:۴۲
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۱۷۲۸
گزارشگر : ۸۹
مدیرکل کمیته امداد استان مطرح کرد:

کمک 14 میلیارد تومانی مردم چهارمحال و بختیاری به مراکز نیکوکاری

(یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸) ۱۳:۴۲

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: در 7 ماهه نخست امسال مردم استان 14 میلیارد به مراکز نیکوکاری کمک کرده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی ملک پور با اشاره به اینکه شعار مراکز نیکوکاری «مردم برای مردم» است بیان کرد: کمک‌های خیران و نیکوکاران به این مراکز شامل وجه نقد، کالا و ارائه خدمات رایگان است.

وی بابیان اینکه در 7 ماهه نخست امسال مردم استان 14 میلیارد و 521 میلیون تومان به مراکز نیکوکاری کمک کرده‌اند افزود: این مراکز توسط مردم همان منطقه و به صورت محله‌محور با هدف نهادینه‌سازی فرهنگ احسان و نیکوکاری فعالیت می‌کنند که کمک‌های جمع‌آوری شده نیز در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست نیازمندان می‌رسد.

مدیرکل کمیته امداد استان بابیان اینکه با اشاره به اینکه برای هر 10 هزار نفر، یک مرکز نیکوکاری احداث می‌شود گفت: 70 مرکز نیکوکاری در استان فعالیت می‌کنند.

ملک پور ادامه داد: کمک‌های نقدی و غیر نقدی پرداختی مردم استان به مراکز نیکوکاری در زمینه احداث مسکن، تأمین جهیزیه، تأمین هزینه‌های درمان مددجویان و نیازمندان، اشتغال و خودکفایی و تأمین هزینه‌های تحصیلی نیازمندان اختصاص می‌یابد.

انتهای پیام    

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید