امروز پنج شنبه ,۲۱ آذر ۱۳۹۸
شنبه / ۱۸ آبان ۱۳۹۸ / ۰۸:۴۳
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۱۶۸۲
گزارشگر : ۸۴
قائم مقام کمیته امداد استان سمنان خبر داد:

کمک 25 میلیارد تومانی مردم سمنان به نیازمندان از طریق مراکز نیکوکاری

(شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸) ۰۸:۴۳

قائم مقام کمیته امداد استان سمنان گفت: کمک مردم استان سمنان به نیازمندان از طریق 60 مراکز نیکوکاری استان سمنان در هفت‌ماهه سال جاری به 25 میلیارد و 406 میلیون تومان رسید.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد قوسی، قائم‌مقام کمیته امداد استان سمنان هدف از ایجاد مراکز نیکوکاری واگذاری کارها به دست مردم است دانست و افزود: تلاش شده بیشتر مراکز نیکوکاری در کنار مساجد استان سمنان قرار بگیرد تا در بطن جامعه و مردم باشد.

وی فعالیت‌های مراکز نیکوکاری را در سرفصل‌های فرهنگی، اشتغال، مشاوره، کلاس‌های قرآنی، تهیه سبد کالا، کمک‌هزینه جهیزیه و دیگر موارد حمایتی برشمرد و گفت: مراکز نیکوکاری در سطح استان در پنج شاخص رتبه اول را به دست آورده‌اند و این مراکز تعامل بسیار سازنده‌ای را با کمیته امداد استان سمنان ایجاد کرده‌اند.

محمد قوسی کمک مردم استان سمنان به نیازمندان از طریق 60 مراکز نیکوکاری استان سمنان در هفت‌ماهه نخست امسال اشاره کرد و افزود: کمک مردم استان سمنان در این مدت به 25 میلیارد 406 تومان رسید.

وی با اشاره به اینکه از مجموع مشارکت‌های مردمی به مراکز نیکوکاری، یازده میلیاردو 940 میلیون تومان در قالب کالا، چهار میلیاردو 190 میلیون تومان کمک نقدی بوده است، تصریح کرد: نیازمندان این استان 9 میلیارد و 275 میلیون تومان در قالب تخفیف‌های مراکز تجاری و خدمات رایگان دریافت کردند.

قائم‌مقام کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه فعالان مرکز نیکوکاری دارای صبغه و وجاهتی مطلوبی که درکوی و محله خود هستند، خاطرنشان کرد: بدین‌سان، این افراد ضمن شناسایی محرومان محله، در تعامل و همکاری با خیران به دست‌گیری از نیازمندان می‌شتابند.

 

انتهای پیام/

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید