امروز پنج شنبه ,۲۳ اَمرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۴ آبان ۱۳۹۸ / ۲۰:۰۰
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۱۶۶۹
گزارشگر : ۹۵

جمع آوری 121 میلیون تومان صدقه سفر در صفر

(سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸) ۲۰:۰۰

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: زائران حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در ماه صفر و به ویژه در مراسم پیاده روی اربعین امسال بیش از 121 میلیون تومان صدقه سفر به پایگاه های این نهاد اهدا کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا نصوری، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه  گفت: در مراسم پیاده روی اربعین امسال طرح جمع آوری صدقات مردمی با عنوان صدقه سفر در صفر اجرا شده است.
نصوری با بیان اینکه کمیته امداد استان کرمانشاه در مراسم شکوهمند اربعین سال جاری بیش از 70 پایگاه جمع آوری صدقات مردمی در مسیر تردد زائران حسینی تعبیه کرده است، افزود: پنج پایگاه جمع آوری صدقات به صورت ویژه در مرز خسروی مستقر شدند.
وی ادامه داد: خیران نیک اندیش و زانران حسینی بیش از 121 میلیون تومان صدقات تحت عنوان صدقه سفر در صفر به پایگاه های این نهاد اهدا کردند که این میزان صدقات نسبت به صدقات جمع آوری شده در اربعین سال گذشته شش برابر شده است.
نصوری عنوان کرد: صدقات مردمی بین فرزندان ایتام و محسنین و خانوارهای نیازمند تحت حمایت توزیع شده است.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه همچنین با اشاره به برپایی شش موکب در شهرستان های کنگاور، اسلام آبادغرب، حمیل، سرپل ذهاب و قصرشیرین، تصریح کرد: همچنین امدادگران این نهاد در موکب های تعبیه شده نیز نذورات مردمی را جمع آوری کردند.
غلامرضا نصوری بیان کرد: زائران حسینی به موکب های این نهاد بیش از 576 میلیون تومان نذورات اهدا کردند.
نصوری تاکید کرد: این میزان نذورات به منظور پذیرایی و خدمت رسانی به زائران حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در موکب ها هزینه شده است.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید