امروز سه شنبه ,۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۴ آبان ۱۳۹۸ / ۱۵:۵۵
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۱۶۶۸
گزارشگر : ۹۵
با مشارکت کمیته امداد و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛

35 جوان سنقری زندگی مشترک خود را آغاز کردند

(سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸) ۱۵:۵۵

رئیس کمیته امداد شهرستان سنقر گفت: 35 جوان سنقری با کمک 350 میلیون تومانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی زندگی مشترک خود را آغاز و راهی خانه بخت شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، صفدر امجدیان، رئیس کمیته امداد شهرستان سنقر گفت: این نهاد در نیمه نخست امسال بیش از 500 میلیون تومان اعتبار به منظور کمک به آغاز زندگی مشترک جوانان نیازمند سنقری اهدا کرده است.
امجدیان افزود: با این میزان کمک هزینه ازدواج بیش از 60 نوعروس تحت حمایت راهی خانه بخت شده اند.
وی با یادآوری اینکه به مناسبت فرا رسیدن ماه ربیع الاول با مشارکت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و کمیته امداد 35 جوان سنقری راهی خانه بخت شده اند، عنوان کرد:  بیش از 350 میلیون تومان به منظور آغاز زندگی مشترک این جوانان اختصاص داده شده است.
رئیس کمیته امداد شهرستان سنقر تصریح کرد: با این میزان اعتبار برای هریک از این جوانان تحت حمایت 10 قلم کالای اساسی زندگی خریداری شده است.
صفدر امجدیان با یادآوری اینکه کمیته امداد به نوعروسان و بانوان با ازدواج مجدد کمک هزینه خرید جهیزیه و به پسران تحت حمایت هدیه ازدواج پرداخت می کند،  تاکید کرد: خیرانی که تمایل دارند در امر خداپسندانه ازدواج جوانان نیازمند مشارکت کنند می توانند به دفاتر این نهاد یا سایت الکترونیکیemdad.ir مراجعه کنند.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید