امروز سه شنبه ,۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۴ آبان ۱۳۹۸ / ۱۴:۱۶
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۱۶۶۳
گزارشگر : ۹۶
در سالروز شهادت امام رضا (ع)

اعزام کاروان 200 نفری از مددجویان همدان به مشهد مقدّس

(سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸) ۱۴:۱۶

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان گفت: هم‌زمان با سالروز شهادت حضرت علی بن موسی الرّضا (علیه السّلام) یک کاروان 200 نفری از مددجویان تحت حمایت به‌منظور زیارت مضجع شریف آن حضرت به مشهد مقدّس اعزام شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی جعفری، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان گفت: در دهه پایانی ماه صفر و هم‌زمان با سالروز شهادت حضرت علی بن موسی الرّضا (علیه السّلام) یک کاروان 200 نفری به‌منظور زیارت مضجع شریف آن حضرت به مشهد مقدّس اعزام شدند.
وی با اشاره به این مطلب که برنامه شوق زیارت یکی از برنامه‌های خوب حوزه فرهنگی کمیته امداد است گفت: با مساعدت خیران و نیکوکاران گرامی زمینه زیارت مرقد نورانی هشتمین امام شیعیان و فخر ایران اسلامی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد فراهم می‌گردد.
 جعفری گفت: برنامه شوق زیارت در طول سال و مناسبت‌های مختلف اجرا می‌گردد که طی شش‌ماهه سال جاری تعداد 700 نفر توفیق تشرّف به مشهد مقدّس را یافته‌اند.
 معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان همدان اضافه کرد: در سال جاری نیز اعزام تعداد 2700 نفر هدف‌گذاری شده است که با مساعدت خیران، حامیان و نیکوکاران گرامی تا پایان سال تحقق خواهد یافت.
جعفری در پایان افزود: جهت تشرف تعداد مذکور مبلغ 540 میلیون تومان موردنیاز است که عموماً از محل کمک‌های مردمی، خیران و نیکوکاران تأمین خواهد شد.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید