امروز سه شنبه ,۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۴ آبان ۱۳۹۸ / ۱۴:۱۱
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۱۶۶۲
گزارشگر : ۸۵

ارائه آموزش به بیش از 47 هزار مددجوی کمیته امداد خراسان رضوی

(سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸) ۱۴:۱۱

معاون امور فرهنگی کمیته امداد خراسان رضوی از برگزاری دوره های آموزشی مختلف برای مددجویان تحت حمایت این نهاد در استان و در نیمه نخست امسال خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد افشارنیا با اشاره به اینکه پیوست فرهنگی در تمام بخش های ارائه خدمت به مددجویان به عنوان یک اصل است، افزود: آموزش ها در حوزه فرهنگی به صورتهای چهره به چهره، گروهی و اردویی به مددجویان مورد هدف ارائه می شود.
وی آموزش های قرآن آموزی، مهارت های زندگی قبل از ازدواج- احکام- روشهای تربیت فرزند - پیشگیری از اعتیاد و ... از جمله عناوینی است که به جوانان در شرف ازدواج، همسران جوان، دختران، مادران دارای فرزند یتیم، مشمولین خودکفایی، نوجوانان و سالمندان ارائه شده است.
افشارنیا، با بیان اینکه برای پرسنل و خانواده هایشان برنامه های قرآنی تدارک دیده شده است، ادامه داد: برنامه های قرآنی ویژه پرسنل ، همسران و فرزندان آنان به صورت حضوری در رشته های روخوانی، روانخوانی، ترجمه و مفاهیم، تفسیر موضوعی قرآن کریم اجرا می شود.
معاون امور فرهنگی کمیته امداد خراسان رضوی از برگزاری دوره های آموزشی مختلف برای بیش از 47 هزار مددجویان تحت حمایت این نهاد در استان و در نیمه نخست امسال خبر داد و افزود: 84 درصد از این آموزش ها به زنان و 16 درصد دیگر به مردان ارائه شده است.
شایسته ذکر است: این نهاد در ارائه آموزش های خود به مددجویان از حضور اساتید برجسته و مجرب حوزه و دانشگاه بهره می گیرد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید