امروز سه شنبه ,۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۱۳ آبان ۱۳۹۸ / ۰۸:۰۶
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۱۶۳۴
گزارشگر : ۸۵
در هفت ماهه 98؛

بیش از 10 هزار مددجوی کمیته امداد به اردوی زیارتی اعزام شدند

(دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸) ۰۸:۰۶

معاون امور فرهنگی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: با مشارکت خیران و منابع داخلی کمیته امداد در هفت ماهه امسال زمینه اعزام 10 هزار و 712 مددجو به اردوهای زیارتی و عتبات فراهم شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد افشارنیا اجرای طرح شوق زیارت را در جهت فراهم کردن بستر زیارت برای مددجویان و افراد نیازمندی که در حسرت زیارت مانده اند دانست و افزود: در هفت ماهه امسال 170 مددجو به عتبات عالیات، چهار هزار مددجو به پیاده روی اربعین، پنج هزار و 639 مددجو به مشهد مقدس و 903 مددجو به قم و جمکران اعزام شدند.

وی بیان کرد: پنج هزار و 991 مددجو از شهرهاو چهار هزار 721 مددجو از روستاهای استان به اردوهای زیارتی اعزام شده اند.
افشارنیا ادامه داد: در این اردوهای زیارتی مددجویان از گروه های مختلفی مانند دانش آموزی، دانشجویی، طلاب و علوم دینی، زوج های جوان، سرپرستان خانوار، دختران و سالمندان حضور داشتند.
معاون امور فرهنگی کمیته امداد خراسان رضوی با اشاره به اینکه، نیکوکاران به منظور کمک به نیازمندان و مددجویان کمیته امداد می توانند با مشارکت در طرح شوق زیارت با شماره گیری کد # 051 * 8877 * و یا مراجعه به آدرس shogheziarat.ir اقدام کنند و در این طرح سهمی داشته باشند، یادآور شد: برگزاری این اردوها و فراهم کردن زمینه زیارت موجب ایجاد نشاط، افزایش امید به زندگی، تعمیق باورهای اعتقادی و دینی و کمک به استحکام بنیان خانواده می شود.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید