امروز پنج شنبه ,۲۳ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۱۲ آبان ۱۳۹۸ / ۱۳:۴۸
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۱۶۲۱
گزارشگر : ۸۸
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان خبر داد

5 میلیارد تومان نذورات احسان حسینی عزاداران گلستانی

(یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸) ۱۳:۴۸

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان از جمع‌آوری پنج میلیارد تومان نذورات مردمی در قالب طرح احسان حسینی این نهاد در هفت‌ماهه نخست امسال خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، اسکندر اسکندری، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: طرح احسان حسینی با استفاده از ظرفیت مساجد، تکایا و هیئت‌های مذهبی، هرساله در مناسبت‌های مذهبی به ویژه در ماه محرم و صفر، برای جمع‌آوری نذورات مردمی به منظور کمک به مددجویان و نیازمندان این استان اجرا می‌شود.
وی افزود: عزاداران حسینی با تأسی از سیره اهل‌بیت (ع) در ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) با مشارکت در این طرح برای تأمین بخشی از نیازهای ضروری اقشار بی‌بضاعت در برپایی سفره‌های اطعام، توزیع غذای گرم و سبد غذایی سهیم می‌شوند.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان خاطرنشان کرد: ظرفیت‌های مختلفی در طول سال برای توسعه کارهای خیرخواهانه در جامعه وجود دارد و در این میان مناسبت‌های مذهبی ظرفیت بسیار مهمی در افزایش مشارکت مردم در برنامه‌های اجرایی کمیته امداد به شمار می‌رود.
اسکندری بابیان اینکه ساماندهی نذورات مردمی برای توزیع بین نیازمندان جامعه از مهم‌ترین اهداف اجرای این طرح در ماه محرم و صفراست افزود: 100 مرکز نیکوکاری کمیته امداد سراسر استان کمک‌ها و نذورات مردمی برای کمک به مددجویان تحت حمایت را جمع‌آوری کردند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید